ValiHeli uue salongi avamise pakkumised

13 novembril jõuab kätte see kauaoodatud hetk, mil avame pidulikult oma uue (läbi tegutsemisajaloo kokku neljanda) salongi. Et sel puhul oleks topelt põhjust meile külla tulla, teeme seda rea sooduspakkumistega. Valida on mitmete üksiktoodete kui ka meie poolt hoolega kokku pandud valmiskomplektide vahel; rõõmustada võivad nii kõlarite, ressiiverite, kõrvaklappide, vinüülplaadimängijate,...


Loe lisa...

Euroopa parimad audio-video tooted 2017-2018 ehk EISA auhinnavõitjad! UUS!

2017 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – üle 50-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaandeid) taas kord välja käesoleva ehk 2017-2018 hooaja parimad audio-video- ja fototooted....


Loe lisa...

Yamaha ja Pioneeri oktoobri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, iPod dokid...

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja...


Loe lisa...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

Prantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.Lisainfo: http://en.devialet.com (http://en.devialet.com/)


Loe lisa...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.Hind alates 285 eurost!


Loe lisa...

Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Kuidas seda oma helitehnika koos parimal viisil kasutada?

Juba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja peatume põhjalikumalt võimalustel Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata - seadmeid, mis seda teenust...


Loe lisa...
012345

Firmast

Firmast

Arratt OÜ on 2009. aastal tegevust alustanud väike aga tubli perefirma mis kasvas välja juba 80-te aastate lõpus alguse saanud huvist elektroonika, helitehnika ja kvaliteetse muusika vastu.

2010 aastal Rock Cafe kõrval avatud ValiHeli nime kandev helitehnika kauplus-salong kolis 2011 aasta sügisel  Tallinna vanalinna, WW Passaaži kaubanduskeskuse 3. korrusele aadressil Aia 3. Ligi kahe ja poole aasta jooksul, mil seal toimetamise muutus aga kaubavalik nii suureks, et pidime hakkama taas kord vaatama suurema ja soliidsema salongipinna järele.
2014 aasta aprillist alates saimegi teid vastu võtta varasemast 3 korda suuremal, samuti palju valgusküllasemal ja soliidsemal pinnal Lasnamäe Ärimajas, Osmussaare tee 8. Suurem pind võimaldas sisse võtta palju uut ja kõrgema hinnaklassi helitehnikat, varasemast parem ruumi akustika andis ka tehnika kvaliteedist adekvaatsema pildi.
Võime nüüd ette öelda, et 2017 aastal tegime taas kord suure arenguhüppe - septembri jooksul saab nimelt lõplikult valmis meie uus, veel suurem ja kliendisõbralikum salong. Selles on eraldi kuulamisruum, kõrvaklappide testijatele on omaette nurk ja ka konsultatsioonile tulijatele on nüüd paremad tingimused. Veidi hiljem valmis kuulamisruumis korralik, projektori ja Atmos toega kodukino-osa.
Salongis on teil võimalik tutvuda võimendite, ressiiverite, kõlarite, kõrvaklappide ja muu tehnikaga firmadel Bowers&Wilkins, Marantz, Jamo, Dali, Denon, Yamaha, Pioneer, Grado, Polk Audio, Monitor Audio, Heco, Tannoy, Amphion, JBL, Bose, Chord, Audio Pro, Q Acoustics, Naim, Totem, Klipsch, Focal, Mission, Sony, AKG, Oppo, Cabasse, Guru, iFi, Rotel, Sonos, Bluesound, SVS, Rega, Audio Note, iFi, Pro-Ject, Elac, Arcam, Wireworld, Wharfedale, Tivoli Audio, Shure, Audioquest, QED, PSB, Naim, Hifiman, Geneva, Argon jne.
2017 aasta sügise seisuga  võime võime uhkusega öelda, et salongis olev väljapanek on näiteks kõlarite ja Hi-Fi klassi kõrvaklappide osas Eesti suurim - mõlemaid tooteid on kuulamiseks-vaatamiseks väljas üle 70 eri mudeli! Kusjuures enamuses on tegu oma hinnaklasside tippudega, klappide puhul on sedasi kaetud hinnavahemik 50-1500€, kallim kuulamiseks väljas olev kõlaripaar maksab üle 15000€. Hetkel salongis väljas olevate mudelite nimed leiate konkreetsete tootjate hinnakirjade juurest, kus need on eraldi välja toodud. Neist parema ülevaate saamiseks ja sobiva kuulamisaja kokku leppimiseks võtke meiega ühendust.


ValiHeli eesmärk on pakkuda teile parimat valikut audio-video-tooteid, mis paistavad silma oma konkurentide taset ületava hinna ja kvaliteedi suhetega, uuenduslike omadustega või eesrindliku töökindlusega. Esindame Eestis suurimat valikut audio-video tootjatest; tänu oma väiksusele saame seda teha madalate kuludega - kokkuvõtvalt tähendab see teie jaoks hästi laia tootevalikut ja häid hindu!
Ent headest hindadest on meie jaoks veel tähtsam leida iga kliendi jaoks just tema tingimuste (ruumide kuju, disaini ja siseviimistluse), muusikaliste eelistuste, rahakoti ja olemasoleva tehnikaga ühildumise osas parim ja sobivaim komplekslahendus. Seega olge valmis meie poole pöördumisel vastama küsimustele teile meeldivate muusikaliste zhanrite,  ruumide suuruse, mööbli värvi jms. osas.
Koostöös leiame lahenduse, mis kõlab hästi ja on ka ilus vaadata!

Ärge laske end heidutada kodulehest jäävast petlikust muljest, nagu pakuksime vaid mõnda nimetust võimendeid-ressiivereid ja kõlareid. Nimelt eelistame me kõikide hinnakirjades olevate toodete eraldi ülesriputamise (ja teie pea segiajamise!) asemel kulutada oma aega katsetades ja otsides nende hulgast välja mudelid, mis väärivad lähemat uurimist ja kuulamist. Positiivse kogemuse korral ilmuvad need ka kodulehele ja siis juba detailse tehnilise spetsifikatsiooni, testitulemuste ja foto-videomaterjaliga. Ja reeglina võtame sellised tooted siis ka oma salongi, et saaksite neid ise ostu uurida ja vaadata/kuulata.

Kui teie soov on soetada mõni audio-video toode, mida te kodulehelt ei leidnud (olgu see siis näiteks kõrgema klassi kõlarikaabel, 4K resolutsiooni toetav OLED televiisor või hoopis lampvõimendi), siis ärge kõhelge ja andke meile sellest teada (kasvõi näiteks seetõttu, et paljude tootjate hinnakirjad ei ole meie kodulehele veel jõudnud ja seetõttu ei saagi te neid tooteid siit veel leida)! Meie omalt poolt anname parima, et saaksite soovitud kauba omanikuks võimalikult väikese aja- ja rahakuluga. Kui meie seda siiski pakkuda ei suuda, siis tõenäoliselt saame aidata infoga, mis ostmist lihtsustama peaks.

Kui lisaks hinnale soovite lähemalt infot ka teid huvitavate toodete omaduste, kvaliteedi või teie oludesse sobivuse kohta, siis astuge läbi meie salongist, kasutage Online-klienditeenindusrakenduse võimalusi, helistage meile tel 53402492 või kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Nimelt on meie üks eesmärke aidata teid just teie ruumide ja rahakotile jaoks sobivaima helitehnika väljavalimisel. Seega olge valmis meie poole pöördumisel vastama küsimustele teie kuulamiseelistuste, ruumide suuruse ja kuju, kõlarite sobiva värvivaliku jms. osas. Koostöös leiame lahenduse, mis kõlab hästi ja on ka ilus vaadata!

Kiiremates küsimustes nagu konkreetsele tootele hinnapakkumise saamine või tarneaja küsimine, saab kõige lihtsamalt ja operatiivsemalt vastuse läbi brauseri akna paremas allnurgas nähtava online-suhtlusrakenduse.


Head helitehnika valimist!

Allan ja Triin
ValiHeli.ee/ Arratt OÜ