Bowers Wilkins kõrvaklapid - P3, C5 S2, P5 S2, P5 Wireless, P7, P7 Wireless, P9 Signature, PX

Allpool kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Bowers Wilkins kõrvaklappide hinnakiri seisuga 25.04.2019.Kõik mudelid on meil laos ja nende demomudelid salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas.Lisainfo: tootja kodulehekülg


Loe lisa...

Yamaha ja Pioneeri novembri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, iPod dokid...

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja...


Loe lisa...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

Prantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.Lisainfo: http://en.devialet.com (http://en.devialet.com/)


Loe lisa...

Euroopa parimad audio-video tooted 2018-2019 ehk EISA auhinnavõitjad

2018 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 53-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka Ameerikast ja Austaaliast) taas kord välja käesoleva ehk...


Loe lisa...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.Hind alates 285 eurost!


Loe lisa...

Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Kuidas seda oma helitehnika koos parimal viisil kasutada?

Juba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja peatume põhjalikumalt võimalustel Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata - seadmeid, mis seda teenust...


Loe lisa...
012345

Firmast

Uncategorised

Euroopa parimad audio-video tooted 2018-2019 ehk EISA auhinnavõitjad meie tootevalikus!

LOGO WEB2018 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 53-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka Ameerikast ja Austaaliast) taas kord välja käesoleva ehk 2018-2019 hooaja parimad audio-video- ja fototooted. Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest kodukinodest, teleritest, muusikakeskustest, kõlaritest, kõrvaklappidest, ressiiveritest jne.
Nagu ValiHeli puhul tavaks, on suur enamus auhinnavõitjatest on meie kaudu kiiresti, mugavalt ning väga hea hinnaga soetatavad :) Ja päris kindlasti on meie salongis väljas Eesti suurim valik neist auhinnatud toodetest.

Loe edasi...

Yamaha kõlarid, kõlarikomplektid, subwoofrid, soundbarid, heliprojektorid

yamahalogo Allpool leiate Yamaha 2016-2017 mudeliaasta HI-FI ja kodukinotoodete - võimendite, ressiiverid, CD, DVD ja BD-mängijad, muusikakeskused, mikrosüsteemid ja kodukinokomplektid jne) hinnakiri seisuga 01.10.2018.
Tumedas kirjas tooted/värvid on reeglina laos, seega võime need teile toimetada Tallinnas ja lähiümbruses juba samal või järgmisel päeval, kaugemale 1-2 päevaga.
Kaldkirjas tootete puhul võib arvestada 1-2 nädalase tarneajaga. Punasega märgitud sooduspakkumiste hinnad kehtivad nii kaua, kui kaupa laos jätkub.
aventage 2013

Loe edasi...

Kuidas osta

ValiHeli ei ole internetikaubamaja vaid audio-video toodetele spetsialiseerunud kauplus-salongi peegeldus veebis. Seepärast ei paku me lihtsat viisi kaupa virtuaalsesse ostukorvi laduda vaid hoopis võimalust suhelda teemat valdavate inimestega, kes kuulavad ära teie vajadused ja võimalused ning teevad siis parima pakkumise arvestades teil juba olemasolevat audio-video tehnikat, teie kuulamisruumi suurust, kuju ja disaini ning loomulikult ka rahalisi võimalusi.
Erinevalt internetikaubamajadest on meil olemas salong, kus on võimalik oma silmaga näha ja kõrvaga kuulda paljusid tooteid, mille pimesi soetamine alati mõistlik ei ole. Peame siinkohal silmas sellist helitehnikat, nagu kodukinosüsteemid, kõlarid ja kõlarikomplektid, võimendid ning kõrvaklapid, kus oma maitsele ja kõrvale parima valiku tegemine eeldab mitme variandi vahel valimist ja võimalusel ka nende läbiproovimist.KAUPADE TELLIMINE/OSTMINE:

* Saadate meile kirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või helistate telefonil 53402492 ja edastate meile soovitud toote andmed.
Kirjadele vastame tööajal reeglina 1-2 tunni jooksul väljaarvatud juhud, kui toode pole hetkel laos ja selle  võimaliku tarneaja väljaselgitamine võtab kauem aega.
Kui soovite, et kaup toimetataks teieni, siis palume lisada ka võimalikult täpse tarneaadressi.
* Edastate oma kaubasoovi kodulehelt läbi paremal allosas paikneva vestlusakna. Kui see ei näita staatust "Offline", siis saate reeglina vastuse oma päringule reaalajas.
* Tulete meie salongi. Viimane on soovitav, kui tunnete end tehnika valikul ebakindlalt või kui plaanis on suurema ja/või keerulisema komplekti soetamine või kui eelistate enne otsuse langetamist eri variante ise kuulata-vaadata.

 

 

KAUPADE KÄTTESAAMINE/TRANSPORT:

Tellitud kaubad saab salongist kätte tööpäevadel salongi lahtioleku aegadel, eelneval kokkuleppel ka varem/hiljem või nädalavahetusel.
Neile, kes eelistavad kaubad kodus või kokkulepitud kohas kätte saada, toimetame need DPD, Smartposti, Cargobus'i, Eesti Posti, Shenkeri, Venipaki vm. sobiva firma abil, lisandub vastava teenusepakkuja transporditasu.


MAKSEVIISID:

Kauba eest tasumiseks on 2 võimalust:
* meie poolt väljastatud arve alusel ülekandega Arratt OÜ kontole EE551010220108077019 SEB pangas (eelistatud moodus)
* sularahas kauba üleandmisel meie salongis

Kaardimakse võimalust me (veel) ei paku, kuna sedasi on meil võimalik kulusid ja seeläbi ka toodete hindu madalamal hoida.

Liisi järelmaks

Suuremate ostude finantseerimiseks on meie partneriteks 2 liisingfirmat, kelle abiga saate kiiresti, lihtsalt ja paindlike tingimustega järelmaksu taodelda:


Liisi järelmaks

Liisinglepingu vormistamisel lepingutasu ei ole ja oma teenust pakuvad nad nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.
Teenusepakkujaks on Koduliising OÜ. Krediidi kulukuse määr on 14,95% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 1000€, sissemakse 100€, lepingu periood 6 kuud, intress aastas 9%, lepingutasu 30 €.
Lisainfo Liisi järelmaksu kohta nende kodulehel

Svea järelmaks
Lisainfo: http://sveajarelmaks.ee/

Swedbanki järelmaks

Kuna Swedpank lõpetas 2014 aasta alguses eraisikutele suunatud liisinguteenuse osutamise ära, siis seda liisinguvõimalust kasutada võimalik ei ole. Kõik varasemalt sõlmitud liisinglepingud kehivad aga muutumatul kujul edasi kuni lepingu lõpuni.


GARANTII:

Kõik meie pakutavad kaubad pärinevad kas otse ametlikelt maaletoojatelt, ametlikust distributsioonikanalist või on soetatud otse tootja käest ja seega on neil ka tootja või maaletoojate poolt pakutav, reeglina 2 aasta pikkune garantii, mida enamjaolt teostatakse nende olemasolul vastavate hoolduspartnerite poolt Eestis. Meie poolt väljastatud arvelt leiate konkreetse kauba hoolduspartneri kontaktandmed.
Erandid:
Yamaha Aventage-seeria ressiiverid - garantii 3 aastat!
Genelec aktiivkõlarid - garantii 2+2 aastat
Denon: garantii juriidilisest isikust ostjatele vaid 1 aastat

 

 

Tax Free Шоппинг!


globalblue 200Покупатели не проживающие постоянно в странах ЕС могут приобрести технику и оборудование из наш магазин без НДС / Инвойс (Invoice) или по системе Tax Free. Вы можете заказать и оплатить ваш заказ заранее. При заказе просим сообщить название интересующего вас продукта, ФИО, домашний адрес и дату вашей поездки в Естонию.

Инвойс (Invoice)

При оформлении инвойса, покупателю возвращают всю сумму НДС (20%) в магазине, где совершалась покупка, при предъявлении инвойса/чека с печатью таможни, подтверждающей вывоз товара за пределы ЕС. Это является более выгодным способом для покупателя, но требует повторного посещения магазина, в котором была совершена покупка, в течение трех месяцев. При покупке или получении заранее заказанного товара в магазине, попросите продавца оформить инвойс. При вывозе товара, предъявите его на Эстонской таможне. Таможня подтверждает вывоз товара, поставив печать на чеке. В течение трех месяцев, верните чек инвойс с печатью в магазин и получите всю сумму НДС.

Для оформления документов требуются следующие данные:
 * полное имя клиента;
 * домашний адрес клиента (улица, город, ФИО, страна);
 * номер паспорта клиента.
В инвойсе должны быть указаны данные покупателя, забирающего товар из магазина, и покупатель должен предъявить продавцу свой паспорт. Внимание! Инвойс не может быть оформлен на имя лица, имеющего вид на жительство или разрешение на работу в Эстонии, он предназначен только для туристов.

 

Global Blue TaxFree

Global Blue Tax Free — является самым простым и удобным способом покупки без НДС для покупателя, который не может вновь посетить наш магазин в течение трех месяцев. НДС возвращается сразу на границе при выезде с территории ЕС. Global Blue берет комиссионные, поэтому возвращаемая сумма не равна полной сумме НДС. При выезде за пределы ЕС, предъявите в пункте Global Blue Tax Free на границе ЕС квитанцию оформленную продавцом, после чего Вы сразу получаете обратно сумму, указанную в квитанции. Помните, что сумма выплачивается только тому человеку, который вывозит товар из страны и чье имя указано в квитанции.

http://www.globalblue.com/ru/customer-services/tax-free-shopping-in-estonia/ 

 We now offer Tax Free shopping!

Valiheli /Arratt OÜ on 2009. aastal tegevust alustanud väike aga tubli perefirma, mis kasvas välja juba 80-te aastate lõpus alguse saanud huvist elektroonika, helitehnika ja kvaliteetse muusika vastu.Meie salong

Olles 8 aastat tagasi alustanud pisikeselt pinnalt Zelluloosi keskuses, kolinud edasi vanalinna VW Passaazi ning sealt omakorda Osmussaare teele Lasnamäe Ärimajja, oleme tänaseks jõudnud end sisse seada Viimsi Äritaresse.
Uues salongis on eraldi kuulamisruum, kõrvaklappide testijatele omaette nurk ja ka konsultatsioonile tulijatele mõnusad tingimused. 2018.a. on eesmärk kuulamistuumi täiustada veel projektori ja Atmos toega kodukino osaga.
Võime nüüd uhkusega öelda, et 2017.a. sügisel avatud salongis olev väljapanek on näiteks kõlarite ja Hi-Fi klassi kõrvaklappide osas Eesti suurim - mõlemaid tooteid on kuulamiseks-vaatamiseks väljas üle 70 eri mudeli!
Enamuses on tegu oma hinnaklassi tipp-toodetega, kõrvaklappide puhul on kaetud hinnavahemik 50-1500€ ning kalleim kuulamiseks väljas olev kõlaripaar maksab üle 15 000€.
Salongis väljas olevate mudelite nimed on eraldi tootjate hinnakirjade juures ka välja toodud. Kõiki demotooteid on võimalik seega huvilistel ise üle vaadata ja järele kuulata ning omavahel võrrelda

  IMG 4803 1      IMG 4848     IMG 4838

Meie eesmärgid

* Pakkuda hea hinnaga laia valikut kvaliteetseid audio-video-tooteid
Pakume tooteid, mis on hinna-kvaliteedi suhtelt konkurentidest paremad, uuenduslike omadustega või paistavad silma eesrindliku töökindlusega. Esindame Eestis suurimat valikut audio-video tootjatest ning tänu oma väiksusele saame seda teha madalate kuludega.

 

* Lähtuda kliendi vajadustest ja võimalustest
Meie jaoks on oluline leida iga kliendi jaoks just tema tingimuste (ruumide kuju, disaini, siseviimistluse), muusikaliste eelistuste, rahakoti ja olemasoleva tehnikaga ühildumise osas parim ja sobivaim komplekslahendus. * Operatiivne klienditeenindus ja kaup kiirelt kätte
Meil on tööpäevadel avatud salong, 7 päeva nädalas töötav online-klienditeenindus ning püüame kiiresti vastata ka e-maili (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ) ja telefoni (53402492) teel saabuvatele küsimustele.
Paljud kaubad on kohe või 1-2 päeva jooksul meie laost saadavad, mistõttu liikuvamat kaupa ei pea pikalt ootama vaid võib kohe endaga kaasa haarata. Lisaks saadame igapäevaselt kaupa ka kulleri või SmartPostiga.


Meil on oskused ja tahe pakkuda kliendile parimat. Koostöös leiame lahenduse, mis kõlab hästi ja on ka ilus vaadata!


Head helitehnika valimist!Allan ja Triin


ValiHeli.ee/ Arratt OÜ

 

 

VALIHELI.EE / ARRATT OÜ
Aadress:
aritare 1852

ValiHeli helitehnika kauplus-salong:
Viimsi Äritare
2. korrus, ruum 237
Paadi tee 3
Viimsi (Haabneeme) 74001
Tel: 53402492
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 


Salongi lahtiolekuajad:

E-R 12:00 - 18:30

17.05. salong on avatud 13:00 - 18:30

 


Oleme võimaluse korral valmis teenindama teid ka varasematel hommikutundidel (9:30-12:00) ja õhtusemal ajal (18:30-19:30); sellise külastussoovi osas palume sobiv aeg meiega eelnevalt kokku leppida (hommikuste aegade puhul vähemalt päev-kaks varem).
On väike võimalus, et eelneval kokkuleppel saab tehnikat kuulama-vaatama tulla ka nädalavahetusel. Samuti on nädalavahetusel võimalik teostada eelnevalt kokku lepitud kauba üleandmist.

 

Keerulisemate ja aeganõudvamate teemade puhul helistage tulles kindlasti ette, veel parem - leppige meiega eelnevalt aeg kokku. Sest võime olla parajasti kliendi juures tehnikat üles seadmas, laost uut kaupa toomas või siis on mõni klient juba konsultatsiooni või kuulamisaja broneerinud ja sel juhul on keeruline teid kvaliteetselt teenindada.Info ühistranspordiga saabujatele:
Kesklinnast tulijatele soovitame kasutada bussiliine nr 1A (väljub Viru keskusest), 49 (väljub lennujaamast), 114 (väljub Balti jaamast), 260 (väljub Viru bussipeatusest, mis asub Pärnu maanteel Draamateatri ja Viru Keskuse vahelisel alal / Musumäe vastas). Linna poolt tulles tuleks maha tulla peatuses Mõisapargi kust Viimsi Äritareni on umbes 150 meetrit (selleks võtta suund tagasi Tallinna poole)
Lisainfo:
https://transport.tallinn.ee/
http://www.viimars.ee/

 


E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mobiili number: (+372)-53402492
  Oleme meili või telefoni teel kättesaadavad E-R 9-21, L-P 10-19

Kui brauseri akna paremas allnurgas nähtav sinine online-suhtlusrakendus ei näita staatust "Klienditeenindus puhkab", siis tähendab see, et oleme arvuti taga ja saame teie küsimustele, hinna- ja tarneaja päringutele vastata reaalajas :)
Reeglina on online-klienditeenindus tööreziimis iga päev 9 ja 23 vahel.
NB! Tegu ei ole robotiga vaid seal vastab helitehnika alal pädev inimene.


Informatsioon: Meie rekvisiidid ehk juriidiline aadress:
Arratt OÜ
Pääsukese tee 22, Püünsi küla, Viimsi vald, 74013 Harjumaa
Reg. Nr.: 11768448
KMKR nr.: EE101333553
SEB Pank, IBAN: EE551010220108077019

Ülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse teile väljastatud arve number!


Kauba kättetoimetamine:
* Yamaha ja Pioneeri tooted tellimusel üle 400€ - üle Eesti tasuta!
* Muud kaubad ja sihtkohad: kokkuleppel (lisandub transportija DPD, Smartpost, Cargobus, Schenker, Venipak vms teenuse hind).

Leiate meid ka Facebookis: Facebook.com/ValiHeli
Liitu meie sõbralistiga ja värsked helitehnika alased uudised ja meie parimad pakkumised on sul alati olemas!