Tootjad / Hinnad

Arhiveeritud tooted

Arhiiv: Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Milliste seadmetega seda kasutada saab?

spotify-logoJuba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja võimalustest Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata.

Loe edasi...

Arhiveeritud toode - Jamo SUB 660 subwoofer - Jamo subwoofrite uus tippmudel nüüd soodushinnaga!

Jamo SUB 660Jamo senine subwoofrite tippmudel SUB 650 on saanud veelgi paremaks ja sündinud on uus liider - SUB 600.
Kinnisesse korpusesse paigutatud 12-tollise long-throw elemendiga subwoofer, mille BASH-võimendi on suuteline 660-watiseks väljundvõimsuseks ja mille alumiseks sageduspiiriks on märgitud 24 hertzi, ei ole hea ainult numbrite põhjal  - võid selles ise meie salongi tulles veenduda!
Hind: 499€ 449€!

 

Loe edasi...

Arhiveeritud toode - Yamaha PianoCraft MCR-330 mikrokeskus

Yamaha MCR-330Yamaha PionoCraft MCR-330B mikrokeskus
Suurepärane heli ja mitmekülgsed ühendusvõimalused väikeses soliidses korpuses


iPodi dokk, CD-texti näitav CD-mängija, USB-lt mängija, FM-raadio, aktiivsubwoofriga ühendamise võimalus, kaugjuhtimispult, suurepärane välimus ja võimas heli - need on selle mikrokeskuse märksõnad.

 

Loe edasi...

Arhiveeritud toode: B&W Zeppelin Air - parim Airplay toega juhtmevaba kõlar nüüd kõigest 395€ eest!

Zeppelin Air

2009 aastal tutvustatud ja hetkega parima portatiivse muusikamängija tiitli saanud B&W Zeppelin sai aastal 2011 väärilise tiitlipärija - uus Bowers&Wilkins Zeppelin Air on oma eelkäijast  veelgi parema heliga ja lisandus ka nr.1 uus tehnoloogia sel aastal - AirPlay, mis võimaldab sel seadmel striimida kõrge kvaliteediga muusikat juhtmevabalt otse iTunesiga varustatud arvutist või iPhone, iPad, iPod touch seadmest. Säilinud on aga futuristlik välimus, mis tõmbab tähelepanu igas ruumis ja heli, mis üllatab nii ruumilisuse, datailsuse kui ka jõulisusega.

Loe edasi...

Arhiveeritud toode: Bowers & Wilkins 805 Diamond riiulikõlarid - Euroopa parimad High-End kõlarid 2010-2011

B&W 805 Diamond kõlarid
Bowers&Wilkins 805 DiamondEuropean High-End Loudspeaker 2010-2011 - B&W 805 Diamond.
Bowers&Wilkinsi insenerid on teinud taas suurepärast tööd ja muutnud vana 805 mudeli oluliselt paremaks. Kevlarist kesksagedus/bassielemendi korpus on uus ja bass muutunud seeläbi oluliselt täpsemaks, kõrgsageduselemendiks on nüüd teistele uue 800-sarja liikmetele omane teemantkupliga element aga ka seda on parendatud ja viidud selle sagedusala erakordse 70kHz-ni. Tulemuseks silmapaistva ruumilisuse ja stereopildiga kõlarid.

Loe edasi...

Arhiveeritud toode: Bowers&Wilkins C5 - parimad iPhone'i /iPodi kõrvaklapid, mis teevad suurepärast heli ja püsivad kõrvas ka sportides!

B&W C5B&W aastakümnete pikkune kogemus tippkvaliteediga kõlarite valmistamisel vormus sel aastal uude vormi - nende esimestesse kõrvasisestesse kõrvaklappidesse. Juba aasta varem ilmavalgust näinud tavalised kõrvaklapid B&W P5, mis sel aastal EISA parimate kõrvaklappde auhinna väärilisteks tunnistati, said endale väikevenna, millesuguseid varem pole nähtud: Bowers&Wilkins C5.

Loe edasi...

Arhiveeritud toode: Bowers&Wilkins MM1 arvutikõlarid

B&W MM1B&W MM1 ei ole tavalised arvutikõlarid. Nad on justkui suured Hi-Fi kõlarid kahandatud arvutilauale sobivatesse mõõtmetesse. Ja nad mitte ainult ei näe suurepärased välja - nad teevad ka suurepärast häält, muutes su laua- või sülearvuti justkui Hi-Fi muusikakeskuseks. Aga ei saagi ju eeldata vähemat firmalt, kes on paljude maailmakuulsate kodu- ja stuudiokasutuses olevate kõlarimudelite taga. Kombineerides digitaalse signaalitöötluse ja aastakümnetepikkuse teabe tippkvaliteediga kõlarielementide tootmises, toovad Bowers&Wilkins MM1 kõlarid esile teie arvuti ja muusika tegeliku potentsiaali.
Bowers&Wilkins MM1 - EISA ehk Euroopa audio-video ajakirjanike hinnangul 2011-2012 aasta parimad multimeediakõlarid ja What Hi-Fi auhind: parimad arvutikõlarid 2011-2012!

Loe edasi...

Arhiveeritud toode: Denon DCD-710AE + PMA-710AE Hi-Fi komplekt

pmadcd710Denon DCD-710AE CD-mängija ja PMA-710AE HI-FI võimendi komplekt on näide suurepärasest Denoni helikvaliteedist ja disainist, mis sobib igasse elutuppa, olemata samal ajal koormaks rahakotile. Kooslus (SA)CD-mängijast, millel on USB-mäluseadmete ja iPodi liides, 24-bitine signaalitöötlus, võimalikult lühikeseks viidud signaali teekond koos Pure Direct võimalusega ja võimendist, mis võimeline väljutama 2x50W säravat ja moonutusvaba heli 8Ω koormuse korral sobib nii välimuselt kui ka tehniliselt võimaldades juhtida seadmeid vaid 1 kaugjuhtimispuldiga. Saadaval nii musta kui ka hõbedasena.

Loe edasi...

Arhiveeritud toode: Jamo S 606 HCS 3 kodukino kõlarite komplekt - saadaval ka valgena!

Jamo S 606 HCS 3 kodukinokõlaridJamo S606 HCS3 Limited Edition White kodukino kõlarite pakett
Valge on selle kevade ja suve värv! Et oleks lihtne sobitada helitehnikat oma kodu interjööri, pakume sobivat komplekti heledasse ja valgusküllasesse elutuppa.
See piiratud mahus toodetava kõrgläikiva valge viimistlusega 5.0 kõlarikomplekt sobib suurepäraselt nii kodukino- kui ka stereoheli nautimiseks ja annab meeldivalt sügava bassi ka juba ilma subwoofrita.

 

Loe edasi...

Arhiveeritud toode: Marantz SR7005 kodukino ressiiver

Marantz SR7005SR7005 on Marantz-i 2011 mudeliaasta kodukinoressiiverite lipulaev. Airplay-valmidus, suures koguses sisendeid ja väljundeid nii digitaalsete kui ka analoog- heli ja videosignaalide jaoks, 400Mhz Sharc DSP-heliprotsessor ja ABT2015 videoprotsessor, Audyssey DSX ja MultEQ XT häälestusprogrammid, võrguliides heli- ja pildifailide striimimiseks, iPod/iPhone/USB sisend ja nüüd ka aplikatsioon nendele seadmetele ressiiveri juhtimiseks. Lisaks 125-vatine väljundvõimsus kanali kohta (8 oomise takistuse puhul) ja välimus, mis röövib tähelepanu kõigelt muult. See on ressiiver nii kuulamiseks kui ka vaatamiseks!
NB! Mudeli tootmine on lõppenud. Hetkel saada olevad Marantzi kodukinoressiiverid leiate meie Marantzi hinnakirjast.

Loe edasi...

Arhiveeritud toode: Onkyo TX-NR609 - parim kodukinoressiiver 2011!

Onky TX-NR609TX-NR609 on Onkyo 2010 mudeliaasta väga eduka ja auhinantud mudeli TX-SR608 järeltulija, lisades selle suurepärastele heliomadustele 2011 aastal vaat et kohustuslikud võrguomadused (DLNA 1.5, internetiraadiod sh. Spotify, tarkvara värskendused, iPodiga juhtimine jne) ja oluliselt paremad videotöötlusomadused tänu Marvell Qdeo™ videoprotsessorile, olles sellega esimene ressiiver turul, mis on valmis lähiajal oma võidukäiku tegema hakkavate 4K resolutsiooni pakkuvate telekate ja projektorite jaoks. Uue, värskema ja maskuliinsema ilme on saanud ka esipaneel, mida kaunistab taustavalgustusega Volume-nupp... What Hi-Fi auhind aasta parimale ressiiverile 2011!! 

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted - Monster kõrvaklapid - Beats by Dr. Dre, Studio, iBeats, Solo, Mixr, iSport, Turbine jt

monster beats by dr dre

Monster kõrvaklappide hinnakiri seisuga 18.09.2012.
Tarneaeg: enamus tooted kuni 1 nädal.
Lisainfo: tootja kodulehekülg

What Hi-Fi? ülevaated Monster toodetest: LINK 

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Audio Pro Addon aktiivkõlarite komplektid - Addon One, Two, Three ja Four

Audio Pro Addon

Rootslaste peamiselt kõlaritele spetisaliseerunud firma Audio Pro Addon nimeline sari koosneb 4-st atraktiivsest 2.0 ja 2.1 aktiivkõlarite mudelist, mis mõeldud ühendamiseks nii telekate, väikeste muusikakeskuste, MP3-mängijate, mobiiltelefonide ja kindlasti ka arvutite taha. Koos silmapaistva disainiga pakuvad need kõlarikomplektid ka head detailset ja samas mõnusalt bassirikast heli. Ja tänu sisseehitatud toitega USB-liidesele saab lisana pakutavate Audio Pro wireless-adapterite abil need kõlarid heliallikaga ühendada ka ilma juhtmeid vedamata. Unustage juhtmerägastikud ja arvutikõlarite plastmassine kõla - Audio Pro on tulnud!

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Boston Acoustics Hi-Fi ja installatsioonikõlarid ning kodukino kõlarikomplektid

Boston AcousticsJuba üle 30-aastase ajalooga, USA-s Bostonis peakorterit omav, kõlareid, auto- ja muud helitehnikat tootev ja Denoni ning Marantziga ühte gruppi kuuluv Boston Acoustics on 2011 aasta lõpust esindatud ka Eestis. Esialgu vaid piiratud tootevalikuga aga just kõlarid on viimastel aastatel olnud need tooted, millega BA on kõige enam silma paistnud.
Allpool Boston Acoustics toodete hinnakiri seisuga 27.03.2013. Hinnad on koos käibemaksuga.

 

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Dali Concept 10 põrandakõlarid

Dali Concept 10Dali Concept 10  - need on suured põrandakõlarid helindamaks suurt ruum ja mängimaks muusikat, kus on oluline osa tugeval bassil. Rock, pop, suure orkestri esitatud teosed - need on muusikastiilid, kus see kõlar kulutatud raha auga välja teenib.
Hind: 1075€ /paar

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Dali Ikon 6 MK II põrandakõlarid

Dali Ikon 6 MK2Dali Ikon 6 MKII - need on kõlarid, mis pälvisid EISA European Loudspeaker 2010-2011 auhinna! Selge üleolek sama hinnaskaala konkurentidest, meeldivalt pehme, ent lai ja täpne kõrgsagedusala, rikkalik ja tugev bass, loomuliku kõlaga kesksagedused, kõrge tundlikkus ja eksklusiivne välimus on märksõnad, mis tegid sellest kõlarist võitja. Kui sa soovid kuulata muusikat just sellisena, nagu see salvestati, siis need kõlarid on sulle!
Soovituslik jaehind: 1219€ / paar

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Dell U2410, U2711 ja U3011 IPS-paneeliga profimonitorid

Dell U2410

Uus 24" IPS paneeliga LCD monitor Delli profisarjast on mõeldud disaineritele, fotograafidele, arhitektidele jt. professionaalidele, kelle igapäevatöö vajab kalibreeritud värvidega ekraani. U2410 toob kasutajani 12-bitise värvisügavuse, 1,07 miljardit värvitooni ja +10% tavaliselt värviruumist (Adobe RGB 96% ja sRGB 100%).
Hind: 440 €

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Denon AVR-1311 / DHT-1311XP / AVR-1611 nüüd lõpumüügihinnaga!

Denon AVR-1311AVR-1311 on Denoni vastus neile, kes ootasid sellelt firmalt juba aastaid lihtsat ja soodsat kodukinoressiiverit. 2010 aasta mudelivalikusse selline siis lõpuks ka ilmus. Ometigi pole Denoni poolt tehtud järeleandmisi kvaliteedis - AVR-1311 on hetkel parim saadaolev ressiiver hinnaklassis kuni 300€. Lisaks omadustele, mida lähiaastate ressiiver vajab, nagu HD-heliformaatide ja 3D video tugi, HDMI 1.4 ja iPodi doki ühendused, pakub AVR-1311 paremuselt järgmiselt Denoni mudelilt, AVR-1611-lt, üle võetud 5x110W võimendiosa, olles seega ka korraliku stereovõimendi asendaja. Hind: 285€ / 245€

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Denon AVR-4311 ressiiveri ja DBP-2012UD Blu-ray/DVD/CD/SACD mängija kodukino-superkombo soodushinnaga!

avr4311 comboAVR-4311, kui Denoni kodukinoressiiverite lipulaeva ja ja DBP-2012UD, kui What Hi-FI? poolt 2011-2012 aasta parimaks tunnistatud Blu-Ray mängija komplekt on midagi sellist, mis paneb kõrvad liikuma ja näpud sügelema igal kodukinohuvilisel. Nüüd ja ainult nüüd on see pakkuda enneolematult soodsalt - hinnaga 2100€ ehk tavahinnast ligi 1000€ odavamalt. Saada on veel vaid ÜKS hõbedane komplekt!

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Denon D-M39 mikro-Hi-Fi muusikakeskuskeskus ja Q Acoustics 2020i riiulikõlarid

dm39silver qa2020 blackWhat Hi-Fi? parim mikromõõdus muusikakeskus aastal 2012: Denon D-M39 koos What Hi-Fi? parimate stereokõlaritega hinnaklassis kuni 200£: Q Acoustics 2020i - on parim väikesemõõtmeline helisüsteem, mida selle raha eest on võimalik saada.
iPodi otseühendus, CD-texti näitav CD-mängija, USB-lt mängija, RDS-iga FM-raadio, aktiivsubwoofri ühendamise võimalus, koaksiaalne digitaalne sisend teleriga ühendamiseks, täismõõdus kaugjuhtimispult, suurepärane välimus ja neljas eri viimistlusvariandis pakutavad kõlarid, võimas ja väga kvaliteetne heli - need on seda muusikakeskust iseloomustavad märksõnad. Seda, kui hästi see kooslus aga tegelikult kõlab, saate veenduda meie salongis. Tere tulemast demosessioonile!

 

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Denon DBP-1611 ja DBP-2012 Blu-ray/DVD/CD/SACD mängijad soodushinnaga

Denon DBP-1611Denon DBP-1611UD ja DBP-2012UD on suurepärased Denoni 3D-video toega BD/DVD/CD/SACD-mängijad nii Denoni enda kui ka teiste tootjate ressiiverite juurde. Suurepärase pildi- ja helikvaliteedi tagavad hoolikalt valitud komponendid ja tippinseneride töö korpuse vibratsiooni vähendamisel ja signaaliskeemide müra vähendamisel. DBP-2012UD valiti What Hi-Fi? ajakirja poolt 2011 aasta kõrgema klassi parimaks Blu-ray plaadimängijaks!

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Denoni 2014 mudeliaasta kodukinoressiiverid ja Blu-Ray mängijad: AVR-X500, AVR-X1000, AVR-X1100W, AVR-X2100W, AVR-X3100W, AVR-X4100W, AVR-4520, AVR-X5200W, AVR-X7200W, DBT-1713UD, DBT-3313UD

denon avr-x2000Denoni 2014 mudeliaasta kodukinoressiiverid kogu oma hiilguses:
15. mail tutvustas Denon Europe Münchenis esimesi uusi 2014 aasta kodukinoressiiverite mudeleid AVR-X1100W ja AVR-X21000W. Esimeste Denoni kodukinoressiiveritena pakuvad need täielikku 4K videoresolutsiooni tuge ja omavad integreeritud WiFi ja Bluetooth vastuvõtjat. Uudisena on neil ka Spotify Connect tugi ja DSD-failiformaatide tugi. AVR-X2100W hakkab asendama mudelit AVR-X2000, AVR-X1100W jääb aga tootmisesse paralleelselt AVR-X1000 mudeliga. Augustis 2014 jõudsid meieni esimesed AVR-X3100W mudelid, oktoobris lisandusid AVR-X4100W ja AVR-X5200W. 2015 aasta jaanuaris aga tulevad liinidelt esimesed uue tippmudeli AVR-X7200W eksemplarid. AVR-X3000 ja AVR-X4000 läksid tootmisest maha sügise alguses, AVR-4250 teeb seda 2014 aasta lõpus.

Vaatame nüüd aga lähemalt kõiki Denoni kodukinotooteid:

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Harman Kardon kõrvaklapid

HK2012 aasta sügisel tõi Harman Kardon oma traditsiooniliste ressiiverite ja kodukinokomplektide kõrvale välja uue tooteliini - kõrvaklapid. Erilise disainiga ja tootjale omaselt väga heliga neli erinevat mudelit. 2013 aasta jooksul lisandus nendele veel müraeemaldusega mudel NC ning 2013 aasta lõpus Apple'i seadmetega kokkusobivad mobiilsed ja nooruslikud Soho klapid.
Lisainfo: tootja kodulehekülg
Tarneaeg: 0-2 päeva.

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Marantz 2012 mudeliaasta kodukinotehnikal - ressiiveritel ja Blu-Ray mängijatel nüüd hinnasula!

7. märtsil teatas Marantz meile järgmiste suurepäraste kodukinoressiiverite ja Blu-Ray mängijate 10-40-protsendilisest hinnalangusest:
Marantz* NR1402 slim kodukinoressiiver (värvivalik must ja hõbedane), NR1601 slim kodukinoressiiver (värvivalik must ja hõbedane) ja NR1602 slim kodukinoressiiver (värvivalik must).
* SR5006 kodukinoressiiver (värvivalik must ja hõbedane) ja SR6006 kodukinoressiiver (värvivalik must ja hõbedane)
* UD5005 Blu-Ray mängija (värvivalik must ja hõbedane), UD7006 Blu-Ray mängija (värvivalik must ja hõbedane)
* NA7004 võrgustriimer (värvivalik must ja hõbedane)

Et mitte pahandada konkurente, siis ei saa me siinkohal soodushindu kuvada; küll aga saate need, kui meile külla tulete või helistate/kirjutate ning pakkumist küsite.

Samuti hinnalanguse läbinud Marantz UD5005, UD7006 Blu-Ray mängijate ja NA7004 striimeri pikem tutvustus on ka üleval ja leitav siin: LINK

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Marantz PM6004 võimendi + CD6004 CD-mängija Hi-Fi stereokomplekt

pm6003-cd6003 200Kui eesmärgiks on soetada mõistliku raha eest parim stereosüsteem, mis koosneb detailset ja puhast signaali väljastavast CD-mängijast ja stereovõimendist, mille heli on võimas, musikaalne ja dünaamiline, siis ei ole põhjust vaadata kaugemale, eriti, kui tegu on seadmetega, mille väljanägemine on pehme ja samal ajal jõuline.
Nii PM6004 kui ka CD6004 on tunnistati 2011 aastal What Hi-Fi? ekspertide poolt oma klassi (alla 500£) parimateks seadmeteks ja seda tunnistust ei anta välja ilma selge põhjuseta. Lisaks said samasuguse auhinna nende toodete eelmised versioonid: võimendi PM6003 aastal 2009; CD6003 nii 2009 kui ka 2010 aastal!
Komplekt nüüd soodushinnaga 899€, lisaks kaasa samuti What Hi-Fi? parima oma klassi toote auhinna võitnud Chord Crimson Plus 2xRCA kaabel seadmete ühendamiseks!!

 

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Marantz SR6005, NR1601 ja NR1501 kodukino ressiiverid soodushinnaga!

Marantz NR1501

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume kolme Marantzi 2010-2011 mudeliaasta ressiiverit soodushinnaga: lihtsad, väikesed ja elegantsed Marantz NR1501 ja NR1601 ning kõrgema klassi, võimsusest pungil SR6005 on nüüd saadaval enneolematult hea hinnaga.

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Marantz UD5005 ja UD7006 Bluray mängijad ning NA7004 striimer nüüd eriti soodsa hinnaga!

NA7004Marantzi 2011-2012 mudeliaasta tipptasemel 3D pildi ja heliomadustega Blu-Ray mängijad UD5005 ja UD7006 on nüüd saadaval soodushinnaga,
Lisaks on sooduspakkumises ka pea kõikide alla 1000€ hinnaklassis olevate meedistriimerite testides esikoha napsanud Marantzi NR7004, mis on lisaks kasutatav ka DAC-ina ja arvuti taha ühendatuna ka välise kõrgkvalitetse helikaardina! Lisaks on sel ka (hetkel tasuta pakutava) tarkvarauuenduse abil lisatav Airplay tugi!
Kõik mudelid on lisaks mustale saadaval ka hõbeda-kulla värvides.
Et mitte pahandada konkurente, siis ei saa me siinkohal soodushindu kuvada; küll aga saate need, kui meile külla tulete või helistate/kirjutate ning pakkumist küsite.
 

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Panasonic 2014 mudeliaasta Blu-Ray ja DVD-mängijad ning salvestajad

dmp-bdt320aPanasonicu 2014 mudeliaasta Bluray mängijad DMP-BDT360, DMP-BDT360, DMP-BDT260 ja DMP-BDT136 on müügil alates maikuust, lisaks nendele juba eelmisel aastal välja lastud tippmudel DMP-BDT500.
Hinnakiri seisuga 10.06.2014. Enamus tooteid laos olemas ja tarneaeg samal või järgmisel päeval! 

 

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Panasonic PT-AH1000E/PT-AR100U, PT-AE7000/PT-AT5000 ja PT-AE8000/PT-AT6000E 3D kodukino ning multimeedia projektorid

Panasonic PT-AH1000Panasonic PT-AH1000 / PT-AR100 on Panasonicu uusim kodukasutuseks mõeldud suurepärane kodukino- ja multimeediaprojektor. 16:9 kuvasuhe, 1080p loomulik resolutsioon (1920 x 1080 pixlit ehk FullHD), valgustugevus 2800 luumenit(!!), kontrast 50000:1, 2x zoom, horisontaalne- ja vertikaalne objektiivi liigutamise võimalus (lens shift), mitmekülgsed automaatsed valgusreziimid jpm. teevad sellest projektorist sobiva valiku pea igaks otstarbeks, olgu see siis pimedas ruumis filmi vaatamine või loomuliku valgusega ruumis reisipiltide vaatamine. Projectorcentrali ülevaates sai see mudel palju kiidusõnu, hindeks maksimaalse 5 tärni ja soovituse "Highly Rated".

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Radiotehnika kõlarid

radiotehnika logoLäti firma VEF Radiotehnika RRR populaarsete ja hea hinna /kvaliteedi suhtega stereo- ja kodukinokõlarite hinnakiri seisuga 10.09.2013
Lisainfo: tootja koduleht 

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Sony 2013 aasta Blu-Ray-mängijad: BDP-S790, BDP-S5100, BDP-S4100, BDP-S1100

bdps790whfSony 2013 mudeliaasta DVD- ja Bluray mängijate mudelivalik on samal tasemel, kui nende 2012 aasta mudelivalik, kui selle tippmudel BDP-S790 pärjati What Hi-Fi? poolt, kui 2012-2013 aasta parim Blu-Ray mängija. Uued, 2013-aasta mudelid lisavad lisaks varem nähtule uue disaini ja on varustatud endiselt väga hästi - toetavad 4K resolutsiooni, omavad Skype ja Wi-Fi tuge, 2 HDMI väljundit jne.

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Sony 2014 aasta Blu-Ray-mängijad BDP-S7200, BDP-S5200 ja teised

bdps790whfSony 2014 mudeliaasta Bluray mängijate mudelivalik on samal tasemel, kui nende 2013 aasta mudelivalik, kui selle tippmudel BDP-S790 pärjati What Hi-Fi? poolt, kui aasta parim Blu-Ray mängija. Uued, 2014 aasta mudelid ei näita end halvemast küljest - oktoobri keskpaigas toimunud What Hi-Fi? auhinnakaalal võeti nii aasta parima toote kui ka ühe hinnaklassi parima toote auhind.

Loe edasi...

Arhiveeritud tooted: Wharfedale Jade Hi-Fi kõlarid

Wharfedale Jade seeria

Jade on Wharfedale 2011 aasta kevadel välja kuulutatud ja nüüd suve lõpus müüki jõudnud keskklassi kõlarite seeria, mis mõeldud nii muusika kui ka kodukino tarbeks. Kolmes naturaalse puitspoonkattega viimistlusvariandis on selles seerias 7 erinevat mudelit: 2 põrandakõlarit, 2 riiulikõlarit, 2 keskkõlarit ja spetsiaalne surround-kõlar, lisaks veel spetsiaalsed kõlarijalad riiuli- ja keskkõlaritele. Wharfedele eesmärk oli luua seeria, mis näeks hea välja ja oleks Diamondist veel parema heliga - pildid ja esimesed testid näitavad, et nad on selles vägagi hästi õnnestunud...

Loe edasi...

HP Elitebook 8540w ja 8560w tööjaamad

HP Elitebook 8540w

Elitebook on HP äriklassi sülearvutite tippseeria. Mudelid Elitebook 8540w ja 8560w on 15.6" ekraaniga mobiilsed graafikatööjaamad, mis mõeldud eriti ressursinõudlike rakenduste jooksutamiseks tingimustes, kus statsionaarsete lauaarvutite võimsust on vajalik kombineerida mobiilsuse ja töökindlusega. FullHD matt ekraan (võimalik valida ka IPS Dreamcolor versioon!), kahe- või neljatuumaline i7 protsessor, 6-16GB põhimälu, nVidia Quadro graafikakaart jne jne - see on tööjaam projekteerijatele, kujundajatele, modelleerijatele, CAD-programmidega töötajatele, suurte videofailidega tegutsejatele.
Hind: alates 1190 €

Loe edasi...

Monitor Audio kõlarid, kõlarikomplektid, in-wall ja in-ceiling installatsioonikõlarid, soundframe on-wall kõlarid jne

Monitor AudioAllpool on meie poolt pakutavate Inglismaa firma Monitor Audio kõlarite hinnakiri.
Uudistoodetena lisandusid 2017 aasta jooksul hinnakirja uus Silver seeria (G6) kõlarid, mis end erinevates testides ka väga hästi näitasid - Silver 200 sai näiteks oma hinnaklassi parima põrandakõlari auhinna What Hi-Fi-lt.
ma silver200 banner


Lisainfo:

Monitor Audio koduleht: https://www.monitoraudio.com/
Facebook: https://www.facebook.com/monitoraudio
Youtube: https://www.youtube.com/user/monitoraudio1973

Kokkuvõte erinevatest Hi-Fi ajakirjades ja blogides ilmunud Monitor Audio toodete testiülevaadetest: https://www.monitoraudio.com/en/blog/categories/reviews/
What Hi-Fi Monitor Audio uudised ja ülevaated: https://www.whathifi.com/search?searchTerm=monitor+audio

 

Tooteuudised:

2020 aasta maist-juunist on saadaval uus (järjekorras kueus) põlvkond Bronze seerias. Taas kord on astutud samm lähemalt kallimale Silver seriale, seda nii välimuselt kui ka helikvaliteedilt.
Lisainfo: https://www.monitoraudio.com/en/bronze-made-for-you/

 

Allpoololeva hinnakirja hindade näol on tegu tootjapoolsete soovituslike hindadega.
Personaalse soodushinna teada saamiseks võtke ühendust või veel parem - külastage meie salongi, et leida just Teie vajadustele kõige paremini vastav lahendus.

Seeria / Mudel / ViimistlusKogusSoov. hind
MONITOR SERIES 3G    
Monitor 50 Black Paar 250
Monitor 50 White Paar 250
Monitor 50 Walnut Paar 250
Monitor 100 Black Paar 320
Monitor 100 White Paar 320
Monitor 100 Walnut Paar 320
Monitor 200 Black Paar 580
Monitor 200 White Paar 580
Monitor 200 Walnut Paar 580
Monitor 300 Black Paar 750
Monitor 300 White Paar 750
Monitor 300 Walnut Paar 750
Monitor C150 Black Tk 180
Monitor C150 White Tk 180
Monitor C150 Walnut Tk 180
Monitor MRW-10 Black Tk 480
Monitor MRW-10 White Tk 480
Monitor MRW-10 Walnut Tk 480
BRONZE SERIES 6G - NEW    
Bronze 50 Black Paar 365
Bronze 50 Urban Grey Paar 365
Bronze 50 White Paar 365
Bronze 50 Walnut Paar 365
Bronze 100 Black Paar 455
Bronze 100 Urban Grey Paar 455
Bronze 100 White Paar 455
Bronze 100 Walnut Paar 455
Bronze 200 Black Paar 775
Bronze 200 Urban Grey Paar 775
Bronze 200 White Paar 775
Bronze 200 Walnut Paar 775
Bronze 500 Black Paar 1095
Bronze 500 Urban Grey Paar 1095
Bronze 500 White Paar 1095
Bronze 500 Walnut Paar 1095
Bronze C150 Black Tk 260
Bronze C150 Urban Grey Tk 260
Bronze C150 White Tk 260
Bronze C150 Walnut Tk 260
Bronze FX 6G Black Paar 425
Bronze FX 6G Urban Grey Paar 425
Bronze FX 6G  White Paar 425
Bronze FX 6G Walnut Paar 425
Bronze AMS Black Paar TBA
Bronze AMS Urban Grey Paar TBA
Bronze AMS  White Paar TBA
Bronze AMS Walnut Paar TBA
Bronze W10 6G Black Tk 675
Bronze W10 6G Urban Grey Tk 675
Bronze W10 6G  White Tk 675
Bronze W10 6G Walnut Tk 675
BRONZE SERIES 5G - tootmine lõpetatud, saadaval viimased eksemplarid    
Bronze 1 Black Oak Paar 330
Bronze 1 Rosemah Paar 330
Bronze 1 White Ash Paar 330
Bronze 1 Walnut Paar 330
Bronze 2 Black Oak Paar 430
Bronze 2 Rosemah Paar 430
Bronze 2 White Ash Paar 430
Bronze 2 Walnut Paar 430
Bronze 5 Black Oak Paar 760
Bronze 5 Rosemah Paar 760
Bronze 5 White Ash Paar 760
Bronze 5 Walnut Paar 760
Bronze 6 Black Oak Paar 1050
Bronze 6 Rosemah Paar 1050
Bronze 6 White Ash Paar 1050
Bronze 6 Walnut Paar 1050
Bronze FX Black Oak Paar 400
Bronze FX Rosemah Paar 400
Bronze FX White Ash Paar 400
Bronze FX Walnut Paar 400
Bronze Centre Black Oak Tk 230
Bronze Centre Rosemah Tk 230
Bronze Centre White Ash Tk 230
Bronze Centre Walnut Tk 230
Bronze W10 Black Oak Tk 650
Bronze W10 Rosemah Tk 650
Bronze W10 White Ash Tk 650
Bronze W10 Walnut Tk 650
SILVER SERIES 6G    
Silver Series 50 Black Gloss Paar 880
Silver Series 50 Black Oak Paar 800
Silver Series 50 Natural Oak Paar 800
Silver Series 50 Rosenut Paar 800
Silver Series 50 White Paar 800
Silver Series 50 Walnut Paar 800
Silver Series 100 Black Gloss Paar 1045
Silver Series 100 Black Oak Paar 950
Silver Series 100 Natural Oak Paar 950
Silver Series 100 Rosenut Paar 950
Silver Series 100 White Paar 950
Silver Series 100 Walnut Paar 950
Silver Series 200 Black Gloss Paar 1650
Silver Series 200 Black Oak Paar 1500
Silver Series 200 Natural Oak Paar 1500
Silver Series 200 Rosenut Paar 1500
Silver Series 200 White Paar 1500
Silver Series 200 Walnut Paar 1500
Silver Series 300 Black Gloss Paar 2090
Silver Series 300 Black Oak Paar 1900
Silver Series 300 Natural Oak Paar 1900
Silver Series 300 Rosenut Paar 1900
Silver Series 300 White Paar 1900
Silver Series 300 Walnut Paar 1900
Silver Series 500 Black Gloss Paar 2420
Silver Series 500 Black Oak Paar 2200
Silver Series 500 Natural Oak Paar 2200
Silver Series 500 Rosenut Paar 2200
Silver Series 500 White Paar 2200
Silver Series 500 Walnut Paar 2200
Silver Series C150 Black Gloss Tk 633
Silver Series C150 Black Oak Tk 575
Silver Series C150 Natural Oak Tk 575
Silver Series C150 Rosenut Tk 575
Silver Series C150 White Tk 575
Silver Series C150 Walnut Tk 575
Silver Series C350 Black Gloss Tk 880
Silver Series C350 Black Oak Tk 800
Silver Series C350 Natural Oak Tk 800
Silver Series C350 Rosenut Tk 800
Silver Series C350 White Tk 800
Silver Series C350 Walnut Tk 800
Silver Series FX Black Gloss Paar 880
Silver Series FX Black Oak Paar 800
Silver Series FX Natural Oak Paar 800
Silver Series FX Rosenut Paar 800
Silver Series FX White Paar 800
Silver Series FX Walnut Paar 800
Silver Series W12 Black Gloss Tk 1650
Silver Series W12 Black Oak Tk 1500
Silver Series W12 Natural Oak Tk 1500
Silver Series W12 Rosenut Tk 1500
Silver Series W12 White Tk 1500
Silver Series W12 Walnut Tk 1500
GOLD SERIES    
Gold 100 Piano Black (5G) Paar 1850
Gold 100 Piano Ebony (5G) Paar 1850
Gold 100 Satin White (5G) Paar 1850
Gold 100 Dark Walnut (5G) Paar 1850
Gold 200 Piano Black (5G) Paar 4250
Gold 200 Piano Ebony (5G) Paar 4250
Gold 200 Satin White (5G) Paar 4250
Gold 200 Dark Walnut (5G) Paar 4250
Gold 300 Piano Black (5G) Paar 5750
Gold 300 Piano Ebony (5G) Paar 5750
Gold 300 Satin White (5G) Paar 5750
Gold 300 Dark Walnut (5G) Paar 5750
Gold C250 Piano Black (5G) Tk 1650
Gold C250 Piano Ebony (5G) Tk 1650
Gold C250 Satin White (5G) Tk 1650
Gold C250 Dark Walnut (5G) Tk 1650
Gold FX Piano Black (5G) Paar 2100
Gold FX Piano Ebony (5G) Paar 2100
Gold FX Satin White (5G) Paar 2100
Gold FX Dark Walnut (5G) Paar 2100
Gold W12 Piano Black (5G) Tk 2750
Gold W12 Piano Ebony (5G) Tk 2750
Gold W12 Satin White (5G) Tk 2750
Gold W12 Dark Walnut (5G) Tk 2750
STAND 1G - FOR STUDIO & GOLD    
Stand Black Paar 500
Stand White Paar 500
PLATINUM SERIES II    
Platinum P100 II Piano Black Paar 4300
Platinum P100 II Ebony Paar 4300
Platinum P100 II Rosewood Paar 4300
Platinum P200 II Piano Black Paar 8800
Platinum P200 II Ebony Paar 8800
Platinum P200 II Rosewood Paar 8800
Platinum P300 II Piano Black Paar 11000
Platinum P300 II Ebony Paar 11000
Platinum P300 II Rosewood Paar 11000
Platinum P500 II Piano Black Paar 20000
Platinum P500 II Ebony Paar 20000
Platinum P500 II Rosewood Paar 20000
Platinum PC150 II Piano Black Tk 3000
Platinum PC150 II Ebony Tk 3000
Platinum PC150 II Rosewood Tk 3000
Platinum PC350 II Piano Black Tk 4300
Platinum PC350 II Ebony Tk 4300
Platinum PC350 II Rosewood Tk 4300
Platinum PW215 II Subwoofer Piano Black Tk 5250
Platinum PW215 II Subwoofer Ebony Tk 5250
Platinum PW215 II Subwoofer Rosewood Tk 5250
Platinum P100 II Stand Paar 750
Platinum PC350 II Stand Tk 500
RADIUS SERIES    
Radius 45 Black Gloss Paar 300
Radius 45 Satin White Paar 300
Radius 45 Walnut Paar 300
Radius 90 Black Gloss Paar 480
Radius 90 Satin White Paar 480
Radius 90 Walnut Paar 480
Radius 200 Black Gloss Tk 300
Radius 200 Satin White Tk 300
Radius 200 Walnut Tk 300
Radius 225 Black Gloss Tk 375
Radius 225 Satin White Tk 375
Radius 225 Walnut Tk 375
Radius 270 Black Gloss Paar 1000
Radius 270 Satin White Paar 1000
Radius 270 Walnut Paar 1000
Radius One Black Gloss Tk 675
Radius One Satin White Tk 675
Radius One Walnut Tk 675
Radius 380 Black Gloss Tk 675
Radius 380 Satin White Tk 675
Radius 380 Walnut Tk 675
Radius 390 Black Gloss Tk 875
Radius 390 Satin White Tk 875
Radius 390 Walnut Tk 875
Radius Stand Black Paar 250
Radius Stand White Paar 250
APEX SERIES    
A10 - Black Tk 425
A10 - White Tk 425
A40 - Black Tk 700
A40 - White Tk 700
AW12 - Black Tk 1400
AW12 - White Tk 1400
Apex Stand - Black Paar 375
Apex Stand - White Paar 375
MASS SERIES - NEW    
Mass Satellite Stand Black Tk 140
Mass Satellite Stand White Tk 140
Mass Surround Sound 5.1 System Midnight Black (220-230V) Tk 850
Mass Surround Sound 5.1 System Mist White (220-230V) Tk 850
Mass Surround Sound Satellite Midnight Black Tk 95
Mass Surround Sound Satellite Mist White Tk 95
STUDIO 1G SERIES    
Studio Speaker Satin Black Paar 1300
Studio Speaker Satin Grey Paar 1300
Studio Speaker Satin White Paar 1300
     
CUSTOM INSTALL - in-wall ja in-ceiling kõlarid    
SLIM    
Slim 140 Round Tk 150
Slim 140 Square Tk 150
Slim 160 Round Tk 180
Slim 160 Square Tk 180
Slim 180 Round Tk 220
Slim 180 Square Tk 220
SUPER SLIM    
WSS130 Super Slim Inwall Tk 290
WSS230 Super Slim Inwall Tk 370
WSS430 Super Slim Inwall Tk 530
CSS230 Super Slim InCeiling Tk 320
CORE    
C165 In-Ceiling Tk 160
C180 In-Ceiling Tk 200
C265 In-Ceiling Tk 230
C280 In-Ceiling Tk 270
C265-IDC In-Ceiling Tk 330
C280-IDC In-Ceiling Tk 360
C380-IDC In-Ceiling Tk 430
C265-FX In-Ceiling Tk 270
C380-FX In-Ceiling Tk 360
C165-T2 In-Ceiling Tk 200
C180-T2 In-Ceiling Tk 250
W165 In-Wall Tk 185
W180 In-Wall Tk 225
W265 In-Wall Tk 255
W280 In-Wall Tk 295
W280-IDC In-Wall Tk 380
W380-IDC In-Wall Tk 480
W150-LCR In-Wall Tk 260
W250-LCR In-Wall Tk 330
CONTROLLED PERFORMANCE    
CPC120 In-Ceiling 2" - Brass Paar 150
CPC120 In-Ceiling 2" - Brushed Steel Paar 150
CPC120 In-Ceiling 2" - White Paar 150
CPC120 In-Ceiling 2" - Satin White Paar 150
CP-CT150 In-Ceiling Tk 220
CP-CT260 In-Ceiling Tk 280
CP-CT380 In-Ceiling Tk 400
CP-CT380IDC In-Ceiling Tk 500
CP-WT150 In-Wall Tk 250
CP-WT260 In-Wall Tk 350
CP-WT380 In-Wall Tk 500
CP-WT380IDC In-Wall Tk 600
CP-WT140LCR In-Wall Tk 325
CP-WT240LCR In-Wall Tk 375
CP-IW260X - Full Size In-Wall Tk 1200
CP-IW460X - Full Size In-Wall Tk 1800
     
INTERIOR DESIGN    
SOUNDFRAME SERIES - ON WALL & IN WALL    
SF 3 - Black Tk 325
SF 3 - Prima Tk 325
SF 3 - White Tk 325
SF 3 - In Wall Black Tk 325
SF 3 - In Wall Prima Tk 325
SF 3 - In Wall White Tk 325
SF 1 - Black Tk 600
SF 1 - Prima Tk 600
SF 1 - White Tk 600
SF 1 - In Wall Black Tk 600
SF 1 - In Wall Prima Tk 600
SF 1 - In Wall White Tk 600
SF 2  - Black Tk 600
SF 2  - White Tk 600
SF 2  - In Wall Black Tk 600
SF 2  - In Wall White Tk 600
FLUSH FIT    
CF230 Speaker Tk 350
CFB3-SQ In ceiling install kit square grille Tk 50
CFB3-R In ceiling install kit round grille Tk 50
CFB3-KIT In ceiling retrofit bracket square & round grilles Tk 50
PASSIVE SOUNDBARS    
Passive Soundbar - 50" Panel (and above) Tk 600
Passive Soundbar - 60" Panel (and above) Tk 700
Passive Soundbar - 70" Panel (and above) Tk 800
INVISIBLE IN WALL    
Invisible In Wall Tk 650
PLATINUM  INWALL/INCEILING    
Platinum In-Wall II Tk 4400
PLIC II - Platinum II - In-Ceiling II Tk 1300
MUSIC STREAMER - NEW    
IMS-04 - 4-zone BluOS based music streamer Tk 1800
AMPLIFIERS    
CI Amp IA40-3 Tk 499
CI Amp IA150-2 Tk 850
CI Amp IA60-12 Tk 1450
CI Amp IA200-2C Tk 1100
CI Amp IA150-8C Tk 3000
CI Amp IA800-2C Tk 1850
     
COMMERCIAL    
PROFESSIONAL IN CEILING SERIES    
6" Professional In Ceiling Speaker 5 pack 450
8" Professional In Ceiling Speaker 5 pack 525
8" 70/100V In Ceiling Speaker 4 pack 900
WEATHER RESISTANT SPEAKERS    
CLIMATE SERIES    
Climate 50 - Black Paar 375
Climate 50 - White Paar 375
Climate 60 Stereo - Black Tk 275
Climate 60 Stereo - White Tk 275
Climate 60 - Black Paar 500
Climate 60 - White Paar 500
Climate 80 - Black Paar 625
Climate 80 - White Paar 625
ALL WEATHER SERIES    
6" All Weather In Celling Speaker Tk 300
8" All Weather In Celling Speaker Tk 400
6" All Weather Stereo In Celling Speaker Tk 375
8" All Weather Stereo In Celling Speaker Tk 475
CLIMATE GARDEN SYSTEM    
CLG140 - Climate Satellite - Brown Tk 350
CLG160 - Climate Satellite - Brown Tk 425
CLG-W10- Climate Subwoofer - Brown Tk 1200
CLG-W12 - Climate Subwoofer - Brown Tk 2000
VECTA    
Vecta V240 Black Tk 325
Vecta V240 White Tk 325
Vecta 240LV Black Tk 425
Vecta 240LV White Tk 425
Vecta V-Mount Black Tk 30
Vecta V-Mount White Tk 30
Vecta V-Corner Black Tk 30
Vecta V-Cluster Tk 110
SUBWOOFERS    
IN WALL SUBWOOFER    
IWB-10 (In wall Back Box) Tk 250
IWS-10 (In wall Sub Driver) Tk 500
IWA-250 (In wall Subwoofer amplifier) Tk 500
CUSTOM SUBWOOFER    
CW8 - 8" Custom Subwoofer Black Tk 800
CW10 - 10" Custom Subwoofer Black Tk 1000
IN CEILING SUBWOOFER    
In Ceiling Sub Woofer Tk 850
CFB3-SQ In ceiling install kit square grille Tk 50
CFB3-R In ceiling install kit round grille Tk 50
     
ACCESSORIES    
PRECONSTRUCTION BRACKETS    
CB4 Pre construction brackets Tk 30
CB5 Pre construction brackets Tk 30
CB6 Pre construction brackets Tk 30
CB8 Pre construction brackets Tk 30
CB10 Pre construction brackets Tk 30
WB3 Super Slim Inwall bracket Tk 35
WB5 Pre construction brackets Tk 35
WB6 Pre construction brackets Tk 35
WB8 Pre construction brackets Tk 35
WB10 Pre construction brackets Tk 35
WB12 Pre construction brackets Tk 40
WB4LCR Pre construction brackets Tk 35
WB5LCR Pre construction brackets Tk 35
Pro IC 65 Pre Construction Bracket - 20 pc carton 20 Pack 280
Pro IC 80 Pre Construction Bracket - 20 pc carton 20 Pack 280
CB8-LV bracket Tk 30
CB8-LVK (Kevro Model) Tk 30
IV140 Pre Construction Bracket Tk 50
GRILLES AND OTHER ACCESSORIES    
MASMS Universal Wall Bracket - Silver Tk 22
MASMB Universal Wall Bracket - Black Tk 25
MASMW Universal Wall Bracket - White Tk 25
Soundbar Bracket - SB2 & SB3 Tk 35
CT 6.5" & CPCT150, CT230US Square grille 20 Pack 300
CP-CT380 / 380IDC Square grille 20 Pack 400
CT 8" & CPCT260 Square grille 20 Pack 360
AWC 6" Square grille 20 Pack 400
AWC 8" Square grille 20 Pack 500
Climate Garden Speaker Bracket Brown Tk 35
Climate Garden Spike Tk 35
MDF C.I. Back Box - 4" - 8" Tk 75
Concrete Back Box - Ceiling 4" & 6" Tk 80
Concrete Back Box - Ceiling 8" Tk 90
Concrete Back Box - Wall Box Tk 170
Platinum IC Back Box Tk 130
Premium IC Grille 1G Tk 70
SOUNDFRAME GRILLES ARE ORDERED SEPERATELY    
www.monitoraudio.co.uk/products/soundframe    
SF 1/2 Grille - Block Colours Tk 60
SF 1/2 Grille - Library Images Tk 140
SF 1/2 Grille - Bespoke Prints Tk 280
SF 3 Grille - Block Colours Tk 40
SF 3 Grille - Library Images Tk 120
SF 3 Grille - Bespoke Images Tk 230
Frameless Grille 1 & 2  - Library Tk 140
Frameless Grille 1 & 2  - Bespoke Tk 280
Frameless Grille 3  - Library Tk 60
Frameless Grille 3  - Bespoke Tk 120
Frameless Grille 3  - Library Tk 230
Frameless Grille 3  - Bespoke Tk 40
WIRELESS ACCESSORIES    
WT-1 Wireless Transmitter Tk 50
WR-1 Wireless Receiver Tk 50

Osaleme taas kord Sisustusmessil 22-24 aprillil Eesti Näituste messikeskuses.

sisustusmess logo

Nagu aprilli lõpus kombeks, leiab ka sel aastal aset sisustusmess Interjöör. 22, 23 ja 24. aprillil on teil võimalus tulla selle raames tutvuma meie väljapanekuga Eesti Näituste messikeskusesse Sisutusmessile Interjöör 2016.
Tutvustame seal esmakordselt laiemale avalikkusele uusi Bowers&Wilkins Diamond 3 seeria kõlareid, Devialet 120 võimendit ja Phantom juhtmevabu "ime"kõlareid, Saksamaa ühe suurima kõlarivalmistaja Elac laia mudelivalikut, Shveitsi firma Geneva disainkõlareid, Norstone Hi-Fi ja AV-mööblit, Elipson palli-kujulisi disainkõlareid Konto akustikapaneele, Naim Mu-So ja QB juhtmevabu kõlareid ja muudki ilusat ning põnevat. Asume peahallis (C) boksis 522.

Lisainfo: http://www.sisustusmess.ee/

Loe edasi...

Popcorn Hour A-400 ja C-300 meediamängijad soodushinnaga! Nüüd jälle laos uus A-410 mudel!

c400 logod 125

Maailmakuulsad Popcorn Hour universaalsed meediamängijad C-300 ja 3D MKV failide toega A-400 nüüd meil soodushinnaga!
Mõlemad seadmed on meil laos ja demoeksemplarid neist  kõikidele soovijatele lähemaks tutvumiseks välja pandud. Tere tulemast uudistama parimaid meediamängijaid!
Pakume ka lisaseadmeid: uusi 802.11n USB Wi-Fi adaptereid Popcorn Hour WN-160 (WN-150 uuendatud ja parema leviga mudel) ja Blu-Ray draive Popcorn Hour BDR-300 (BDR-200 uuendatud versioon):
NB! Detsembris saame uue partii uusimaid A-410 meediamängijaid, millel 2x rohkem mälu (1GB), DSD-formaadis muusikafailide tugi ja parendatud, nüüd ka audiofiilide jaoks vastuvõetava kvaliteediga digitaal-analoog konverter (DAC) heli jaoks (ESS Sabre 24-bit/192khz). Hinnaks sel mudelil 299€
Loe edasi...

ValiHeli uue salongi avamine

Alustame aastalõpu-hooaega oma uue salongi piduliku avamisega 13. novembril ja et sel puhul oleks topelt põhjust meile Viimsisse külla tulla, teeme seda rea sooduspakkumistega. Valida on mitmete üksiktoodete kui ka meie poolt hoolega kokku pandud valmiskomplektide vahel; rõõmustada võivad nii kõlarite, ressiiverite, vinüülplaadimängijate, kaablite, kõrvaklappide jne vajajad.
Lisaks headele pakkumistele on avamiskuul plaanis ka mitmeid üllatusi uute toodete näol, millede saabumine on selleks ajaks planeeritud. Üks neist on näiteks Naimi uus superkeskus Unity Star.

Pakkumiste info leiate: http://www.valiheli.ee/sooduspakkumised/395-salongi-avamise-sooduspakkumised-2

 

Viimsi Äritare ValiHeli