Tootjad / Hinnad

Bowers & Wilkins High-End, Hi-Fi ja kodukino kõlarid, subwoofrid, kõrvaklapid, installatsiooni- ja välikõlarid. Nüüd ka uued 800 D4 Diamond seeria erimudelid 801 D4 and 805 D4 Signature!

Bowers&WilkinsMõnikümmend miili eemal tuntud Lõuna-Inglismaa suvituslinnast Brightonist asub Worthing - asula, kus 1966-st aastal pani John Bowers aluse tänapäeva ühele tuntuimale ja hinnatuimale kõlarifirmale Bowers&Wilkins. Järgneva 50 aasta jooksul on sealt tulnud kõlariteseeriaid ja muud tooted, millede nimed kõnetavad paljusid audiofiile praegu ja ka tulevikus - CM, DM, Matrix, Nautilus, Diamond, ikoonilise tähendusega on ka Zeppelin juhtmevaba kõlar ja ka kollased, Kevlarist elemendid. Käesoleval ajal on B&W valikus aga ka kõrvaklapid ja multiroom lahendused. Suurima valiku Eestis neist toodetest leiate ValiHeli-st

Bowers Wilkins Formation Suite

 

Lisainfo:

Koduleht: https://www.bowerswilkins.com/eu-en
Facebook: https://www.facebook.com/BowersWilkins/
Youtube: https://www.youtube.com/bowerswilkins

 

Tooteuudised:


Aasta 2012 tõi on B&W tootevalikusse rea uusi tooteid: lisandusid uuendatud B&W Mini Theatre sarja tooted: M-11, MT-50, MT-60D, PV1D ja lisandus ka mattvalge viimistlusvariant. Suvel tulid liinidelt esimesed Bowers&Wilkins P3 kõrvaklapid, sügisel aga uued B&W Airplay kõlarid A5 ja A7, mis on varustatud sisseehitatud Hi-Fi-klassi DAC-iga ja heli tekitamise eest vastutavad B&W suurtest kõlaritest pärit Nautilus-kõrgsagedus- ja Kevlar-madalsageduselemendid. Aasta viimase tootena üllatas uus Panorama 2 soundbar -  mis lisaks paranenud helile on võrreldes vanema mudeliga ka palju soodsama hinnaga.

Bowers Wilkins 805 Maserati with standAasta 2013 jätkus samas vaimus. Esimestena nägime aprillikuus uusi ilmastikukindlaid välikõlareid AM-1, mis astusid pika sammu edasi nii välimuse kui ka heli poolest. Suvekuudel tulid tulid välja uued/uuenenud Airplay dokid: Z2, kui varasema Zeppelin Mini järglane, millel on nüüd Airplay ja Apple Lightning ühendus (ja saadaval nüüd lisaks mustale ka valgena) nind uus Zeppelin Air, mis kasutab nüüd samuti Lightning ühendust (aga ka vana mudel jäi endiselt tootmisse).

2013 aasta sügisel lasti limiteeritud väljalaskena müüki ainult 1000 paarist koosnev 805 Diamond Maserati Edition riiulikõlarite mudel. Maserati Quattroporte ja Ghibli mudelitele kõrgetasemelisi helisüsteeme pakkuv Bowers&Wilkins lõi need 805 Diamond baasil viimistledes need Maserati autodeski kasutatava Birdseye maple puidu ja tumedat pehmet nahka. Nende kõlarite jalal aga leiate Maserati logo. Nende luksuslike kõlarite hind on hetkel veel välja kuulutamata.

Teine 2013 aasta sügisel müüki jõudnud uudismudel on CM seeriast ja kannab nime CM10. Nagu sellest järeldada võib, on tegu CM seeria kõige suurema põrandakõlariga, mis võrreldes senise esinumbriga CM9 on saanud juurde veel ühe 6,5" bassielemendi ja mängib seetõttu veelgi jõulisemalt ja madalamale. Uuendatud on ka kõrgsageduselementi, mis on nüüd sarnaselt 800-seeriale kõlari peal ja ka Kevlarist kesksageduselementi, mis on sel mudelil isoleeritud kõlari korpusest et vähendada korpuse vibratsiooni kandumist elementi. CM10 tootjapoolne soovituslik hind on 3600€/paar.

2014 aasta märtsikuu tõi meieni kauaoodatud uuenduse 600 seeriale. Neis on kasutuses uued, CM10 mudeli kõrgsageduselemendi baasil loodud Decoupled Double Dome tweeterid, 683 S2 ja HTM61 S2 kõlaritel uued Dual Layer alumiinium-bassielemendid, uued, spetsiaalse vahtkummäärisega Kevlarist kesksageduselemendid. Sama seeria ASW610XP, ASW610 ja ASW608 subwoofrid ja DS3 surroundkõlar jäävad tootmisse muutumatul kujul. Ainsaks tagasilöögiks uue mudelivaliku juures võib pidada kirsispooniga viimistuse kadumist - kõik kõlarid on tootmises vaid kas musta või valgena.

2014 aasta septembrist aga uuenes täielikult CM-seeria. Aasta varem CM10-l tutvustatud lahendused kanti edasi kogu uuele CM S2 seeriale, mis koosneb kolmest põrandakõlari, kolmest riiulikõlari, kahest keskkõlari ja ühest subwoofri mudelist. Riiulikõlarite jaoks lasti välja ka uus FS-CM S2 jalg. 
Lisainfo: http://www.whathifi.com/news/bw-launches-new-cm-s2-series-speakers

2015 aasta 9. septembril aga avalikustati kauaoodatud uudis uue tippseeria Diamond 3 sünnist.  Esialgu kolmest põrandakõlari mudelist (millele 2016 aasta mais lisandus tippmudel 800D3), ühest riiulikõlari mudelist, kahest keskkõlari mudelist, ühest subwoofrist ja ühest kõlarijalgade mudelist koosnev seeria arendus võttis aega 7 aastat aga tulemus on seda väärt.
Lisainfo: http://www.whathifi.com/news/bw-reveals-new-800-series-diamond-speakers

2016 aasta september-oktoober on olnud tihe kõrvaklappide osas. Nii teatati alguses uutest P3 S2 ja esimesest juhtmevabast P7 Wireless mudelitest (ning vanemate mudelite hinnalangusest), oktoobri alguses aga uue tippmudeli P9 Signature väljalaskmisest.
Lisainfo: http://www.whathifi.com/news/bowers-wilkins-reveals-flagship-p9-signature-headphones

2017 aasta septembris uueneb taas kord CM seeria ja seda nii suurel määral, et kogu seeria otsustati ümber nimetada - uueks nimeks on 700 S2 (laiend S2 lisati seetõttu, et aastakümneid tagasi oli originaalne 700 seeria juba tootmises). Number 700 aga valiti seetõttu, et väga palju tehnoloogiat ja materjale võeti üle 2 aastat tagasi välja kuulutatud 800 Diamond seeriast.

600series home2018 aasta septembrist on müügil uued (juba 6. generatsiooni) 600-seeria kõlarid. Ka nende puhul on nüüd võetud üle 800-seerias esitletud kesksageduselementide materjalina kasutatav Continuum, filtrites on kasutusel 700-seeria komponendid, 700-seeriast pärineb uutel, nüüd neodüümiummagneteid kasutavate kõrgsageduselementide võre. Bass-reflex ava on viidud kõlarite tagaküljele, varasema 2 eri keskkõlari mudeli asemel on kasutusel üks aga heliomadustelt suurema keskkõlari asendaja. Uued subwoofrid ASW608, ASW610 ja ASW610 erinevad vanadest mudelitest vaid viimistluse poolest. Viimistlusi on uues seerias 2: mattmust ja mattvalge. Kõlarikatted jälgivad kõlarite viimistlust (mustadel kõlaritel on need mustad, valgetel helehallid) ja on nüüd magnetkinnitustega. Selle seeria demomudelitena on meie salongis väljas 603 põrandakõlarid ja 606 riiulikõlarid.

Samast ajast on saada ka kahe Diamond seeria kõlari eriversioonid, mis erinevad tavamudelitest üjhe uue viimistlusvariandi poolest - selleks on high-gloss santos rosewood (eesti keeles kõrgläikega Santos palisander). Tegu on kalli ja eksootilise puuliigiga, mille viimistlemine hõlmab lausa 13 eri lakikihi peale kandmist ja poleerimist iga lakikihi järel (ehk kõmneid tunde käsitsi suure hoole ja ettevaatlikkusega tehtavat tööd), mistõttu on sellise viimistlusega kõlarid tavamudelitest üksjagu kallimad. Valikus on üks põrandakõlar - 802D3 Prestige Edition ja üks riiulikõlar - 805D3 Prestige Edition.
Lisainfo: https://www.stereonet.co.uk/news/bowers-wilkins-800-series-goes-prestige
Ja üks ülevaade 805D3 Prestige edition kõlaritest: https://www.soundstageaustralia.com/index.php/reviews/314-bowers-wilkins-805-d3-prestige-edition-loudspeakers

 

2019 aasta aprillis kuulutati välja Formation Suite - uus juhtmevaba / multiroom lahendus, mille kallal B&W insenerid on töötanud üle 5 aasta eesmärgiga luua lahendus, mis oleks mugav kasutada nagu Sonos seda on aga seda analoogsete lahendustega võrreldes palju parema helikvaliteediga.
Formation Suite koosneb juhtmevabadest aktiiv-riiulikõlaritest Formation Duo, Zeppelin kõlarite järglasest Wedge, soundbarist Formation Bar, kõikide nende toodetega kokku sobivast subwoofrist Formation SUB ja saatjast/vastuvõtjast Formation Audio, mis võimaldab ühendada Formation süsteemiga tavalisi Hi-Fi lahendusi: näiteks suunata eri Hi-Fi seadmete (CD- ja vinüülplaadimängijad jne) signaali Formation kõlaritesse või edastada signaali teistesse võimenditesse/keskustesse toimides striimerina.
Kõik Formation Suite tooted on juhitavad ühe Apiga, striimingteenustest on hetkel toetatud Spotify ja Roon, juhtmevabadest signaaliedastusviisidest Airplay/Airplay 2 ja Bluetooth. Seadmete vaheline signaaliedastus on 96kHz/24bit ,viivitus kõigest 1 mikrosekund.
2019 aasta septembrist kuulub sellesse seeriasse ka Formation Flex - väike juhtmevaba kõlar, mis omadustelt aga sarnane Duo kõlaritega. Lisaks on Flexil ka tore omadus, et seda saab kasutada koos BAR-iga kui surroundkõlar.
Lisainfo: https://www.bowerswilkins.com/formation

2019 aasta oktoobrist on B&W valikus rida uusi kõrvaklappe: uus mürasummutavate klappide tippmudel PX7, selle väiksem on-ear variant PX5, juhtmevabad aktiivse mürasummutusega in-earid PI4 ja sportimiseks mõeldud juhtmevabad klapid PI3
Lisainfo: https://www.bowerswilkins.com/eu-en/headphones
bw new headphones

 

bowers wilkins 700 signature 705 702 blue datuk2020 aasta juulist on saadaval kaks 700-seeria erimudelit 702 Signature põrandakõlar ja 705 Signature riiulikõlar.
Võrreldes tavamudelitega on neil uuendatud filtri-osa, kõlarite viimistlus on aga Itaalia firmalt Alpi pärinev Datuk.
Lisainfo: https://www.bowerswilkins.com/eu-en/signature/700-series
2021 aasta lõpust on need 2 Signature seeria kõlarit saadaval ka Nautilus kõlaritelt inspiratsiooni saanud Midnight Blue Metallic viimistluses.

Septembrist aga asendab 600-seeriat uus 600 S2 Anniversary Edition. Välimuselt on kõiki peaaegu muutumatu, küll aga on helis selgelt kuulda filtri osas kasutusele võetud paremate komponentide pakutav kvaliteeditõus selguse ja detailsuse kujul.
Lisainfo: https://7review.com/bw-600-s2-series-anniversary-edition-theatre-review/

2021 aasta aprillist on B&W valikus esimesed aktiivse mürasummutusega true wireless (TWS) kõrvaklapid: PI5 ja PI7. 
Lisainfo: https://www.bowerswilkins.com/eu-en/headphones/pi7-pi5-true-wireless

2022 aasta märtsi alguses on B&W valikus ka esimene Doly Atmos soundbar - Panorama 3. Kõlarielemente on sel 13, võimsust kokku 400W jagu. Sisenditeks eARC toega HDMI ja vanemate telerite jaoks ka optika (Atmos sel juhul küll ei tööta). Integreeritud on ka erinevad striimingteenused ja Amazon Alexa hääljuhtimine. Panorama 3 demomudel on ka väljas meie soundbaride demoruumis.
Lisainfo: https://www.bowerswilkins.com/eu-en/soundbars/panorama3

2023 aasta juulist on saada 800 Diamond D4 seeria 2 uut erimudelit - 801 D4 Signature ja 805 D4 Signature.
Esimene on edasiarendus senisest 800 D4 suurimast põrandakõlarist 801 D4, teine riiulikõlarist 805 D4.
Pika ja tõsise uurimis- ja arendustöö käigus leidsid B&W insenerid järgmised võimalused kõlarite heli parandada:
1) kõlarite ülemised katteplaadid varasemast jäigemad ja kuuldavas sagedusalas vähem resoneeruvad
2) bass-reflex torud on nüüd osaliselt valualumiiniumist ja seeläbi samuti vähem resoneeruvad ja puhtamaid madalamaid sagedusi väljastavad
3) tweeteri kattevõrede "muster" on varasemast paremate akustiliste omadustega
4) bassielementidel / bass/midrange elemendil on suuremad magnetid ja poolid
Uued on ka nende 2 kõlarimudeli viimistlused - tumesinine nimega Midnight Blue ja pruun California Burl.
Soovituslikud hinnad on vastavalt 50000€/paar ja 12000€/paar, tarned algavad juulis 2023

 

 

 

 

Mõningad testiülevaated:

 

B&W 603 kodukinokomplekti ülevaade: https://www.soundandvision.com/content/bowers-wilkins-603-speaker-system-review
B&W 603 põrandakõlarid
"Bowers & Wilkins has another winner on their hands" Stereonet, nov. 2018 LINK
B&W 705 S2
riiulikõlarid - "you will be very pleased with what the 705d2s have to offer" Tone Magazine LINK
B&W 707 S2 riiulikõlarid
- "The D707 S2 speakers demonstrate B&W’s commitment to putting great sound within easy financial reach of those who prioritize music in their lives" Tone Magazine LINK
B&W 802 D3
põrandakõlarid - "For a majority of music lovers with ‘regular’ size listening rooms, the 802 D3 will be something of a dream loudspeaker". Hi-Fi News LINK
B&W C5 S2
kõrvaklapid  - "Bowers & Wilkins’ engineers revised and tweaked C5 Series 2 in-ear headphone sounds better than ever". Sound&Vision Magazine aprill 2015 LINK
B&W CM6 S2
riiulikõlarid - "These are now my new reference bookshelf speakers". Home Theater Review detsember 2014 LINK
B&W CM8 S2
põrandakõlarid - "If what you value in a speaker is excellent sound and gorgeous looks, we think you’ll find them a treasure". Digital Trends detsember 2014 LINK
B&W 683 Theatre S2
5.1 kodukino kõlarite komplekt  - "It sounds superb!". Home Cinema Choice august 2014 LINK (PDF)
B&W 683 S2 põrandakõlarid  - 5 tärni! "Massive scale, plenty of power, plenty of nuance and delicacy". What Hi-Fi? mai 2014  LINK
B&W 685 S2 riiulikõlarid  - 5 tärni! "They’re hugely entertaining, and their sheer power, punchy dynamics and excellent detail retrieval will make you want to listen to your entire music collection from the start.". What Hi-Fi? mai 2014  LINK
B&W 683 S2
 põrandakõlarid  - "Price/performance: outstanding!". Audio.de juuni 2014  LINK
B&W CM10 põrandakõlarid
- Highly commendded! "CM10 offers a beautifully clean, detailed midrange and treble, with a big, open and impressive soundstage" Hi-Fi news test august 2013 (PDF)
B&W CM10 põrandakõlarid - "CM10 is a great-performing speaker that offers a lot more performance from the 800 Series speakers than its price would suggest". Home Theater Review mai 2014 LINK
B&W Z2 iPod dokk
5 tärni! "An upfront, energetic performer that delivers detail, clarity and style in spades." What Hi-Fi? mai 2013
B&W MT60-D
kõlarikomplekt: 
5 tärni! "This is a true all-rounder: it's adept at everything you'd want a 5.1-channel surround speaker package to do, confident in stereo, beautifully built, and versatile when it comes to installation." What Hi-Fi? juuli 2012
B&W MT50-D kõlarikomplekt: 5 tärni! "This is the people's speaker package. A system that provides a mightily enjoyable music-listening experience" What Hi-Fi? september 2012
B&W PV1D subwoofer: 5 tärni! "A brilliant sub that delivers the best precision and agility!" What Hi-Fi? juuli 2012
B&W ASW608 subwoofer: parim subwoofer selles hinnaklassis! Video-magazin.de, tõlge
B&W CM9 Theatre: What Hi-Fi? 2011 aasta parim kodukino kõlarite pakett hinnaklassis üle 2050£: LINK
B&W PM1 - What Hi-Fi? parimad riiulikõlarid hinnaklassis üle 1500£ 2011 - "Fast, cohesive and surprisingly full sound; exceptional stereo image; superb integration and timing; top class build and finish" LINK
B&W P3 kõrvaklapid - "Stylish, clever design; soft, comfortable fit; impressive bass weight and depth; nicely balanced sound; punchy, entertaining sound; don't leak much". What Hi-Fi?
B&W A7 Airplay juhtmeta kõlar - "If you want AirPlay and want awesome sound, the A7 demands your attention". What Hi-Fi?
B&W CM5 riiulikõlarid "The B&W CM5 touched me in a unique way. With every recording I played, this neutral, dynamic speaker revealed layers of detail that let me hear into the recording process, but in a way that made it easy to forget about that process, kick back, and enjoy the music". Stereophile dets. 2012 LINK


Rohkelt ülevaateid erinevatest testitud B&W toodetest PDF kujul: LINK ja LINK

 

 

Allpoololeva hinnakirja hindade näol on tegu tootjapoolsete soovituslike hindadega seisuga 01.04.2024.
Meie soodushinna teada saamiseks võtke ühendust või veel parem - külastage salongi, et leida just Teie tingimustele sobivaim lahendus.

Hetkel salongis demoks väljas olevate toodete nimekirja ja salongis varuks olevate mudelite hinnainfo leiate e-poest: https://pood.valiheli.ee/tootja/bowerswilkins/

 

 

Seeria / MudelViimistlusTootekoodSoovituslik hind
       
Prestige Series      
Nautilus Black FP40312 50000
Nautilus Midnight Blue FP40320 50000
Nautilus Silver FP40339 50000
Nautilus White FP40347 50000
       
800 Series Signature      
801 D4 Signature Midnight Blue FP44229 27500
801 D4 Signature California Burl Gloss FP43737 27500
805 D4 Signature Midnight Blue FP44237 6750
805 D4 Signature California Burl Gloss FP43745 6750
       
800 Series Diamond      
801 D4 Gloss FP41890 21000
801 D4 Satin Rosenut FP42846 21000
801 D4 Satin Walnut FP42080 21000
801 D4 White FP42072 21000
802 D4 Gloss FP41904 15500
802 D4 Satin Rosenut FP42838 15500
802 D4 Satin Walnut FP42102 15500
802 D4 White FP42099 15500
803 D4 Gloss FP41912 12500
803 D4 Satin Rosenut FP42811 12500
803 D4 Satin Walnut FP42129 12500
803 D4 White FP42110 12500
804 D4 Gloss FP41920 8000
804 D4 Satin Rosenut FP42803 8000
804 D4 Satin Walnut FP42145 8000
804 D4 White FP42137 8000
805 D4 Gloss FP41939 5000
805 D4 Satin Rosenut FP42781 5000
805 D4 Satin Walnut FP42161 5000
805 D4 White FP42153 5000
HTM81 D4 Gloss FP42056 8500
HTM81 D4 White FP42188 8500
HTM82 D4 Gloss FP42854 6000
HTM82 D4 White FP42196 6000
FS-805 D4 Black FP42870 750
FS-805 D4 Silver FP42889 750
FS-HTM D4 Black FP42498 900
FS-HTM D4 Silver FP42501 900
       
700 Series      
702 S3 Satin White FP43354 3250
702 S3 Gloss FP43052 3250
702 S3 Mocha FP43257 3250
702 S3 Signature Midnight Blue FP43575 4250
702 S3 Signature Datuk Gloss FP43540 4250
703 S3 Satin White FP43362 2500
703 S3 Gloss FP43060 2500
703 S3 Mocha FP43265 2500
704 S2 Rosenut FP39454 1524
704 S2 Satin White FP39462 1524
704 S3 Satin White FP43370 1750
704 S3 Gloss FP43079 1750
704 S3 Mocha FP43273 1750
705 S3 Satin White FP43389 1500
705 S3 Gloss FP43087 1500
705 S3 Mocha FP43281 1500
705 Signature Datuk Gloss FP42269 1729
705 Signature Midnight Blue FP43206 1780
705 S3 Signature Midnight Blue FP43583 2000
705 S3 Signature Datuk Gloss FP43559 2000
706 S2 Gloss FP38881 815
706 S3 Satin White FP43397 1000
706 S3 Gloss FP43095 1000
706 S3 Mocha FP43303 1000
707 S2 Satin White FP39381 640
707 S3 Satin White FP43400 750
707 S3 Gloss FP43109 750
707 S3 Mocha FP43311 750
HTM71 S2 Gloss FP38946 1525
HTM71 S2 Rosenut FP39519 1525
HTM71 S3 Satin White FP43419 2000
HTM71 S3 Gloss FP43214 2000
HTM71 S3 Mocha FP43338 2000
HTM71 S3 Signature Midnight Blue FP43591 2499
HTM71 S3 Signature Datuk Gloss FP43567 2499
HTM72 S2 Rosenut FP39497 914
HTM72 S2 Satin White FP39500 914
HTM72 S3 Satin White FP43427 1200
HTM72 S3 Gloss FP43222 1200
HTM72 S3 Mocha FP43346 1200
FS-700 S2 Black FP39810 560
FS-700 S3 Black FP43230 450
FS-700 S3 Silver FP43249 450
       
600 Series      
603 S2 Anniversary Edition Oak FP42528 1019
603 S2 Anniversary Edition Black FP42587 1019
603 S2 Anniversary Edition White FP42595 1019
603 S3 White FP43877 1150
603 S3 Black FP43869 1150
603 S3 Oak FP43885 1150
606 S2 Anniversary Edition Oak FP42536 433
606 S2 Anniversary Edition White FP42625 433
606 S3 White FP43915 500
606 S3 Black FP43907 500
606 S3 Oak FP43923 500
607 S2 Anniversary Edition Oak FP42544 359
607 S2 Anniversary Edition Black FP42641 359
607 S2 Anniversary Edition White FP42668 359
607 S3 White FP43966 400
607 S3 Black FP43958 400
607 S3 Oak FP43974 400
HTM6 S2 Anniversary Edition Oak FP42552 660
HTM6 S2 Anniversary Edition Black FP42684 660
HTM6 S2 Anniversary Edition White FP42692 660
HTM6 S3 White FP44008 750
HTM6 S3 Black FP43990 750
HTM6 S3 Oak FP44016 750
FS-600 S3 Black FP44245 150
FS-600 S3 Silver FP44253 150
STAV24 S2 Black FP36773 143
       
Subwoofers      
DB1D White FP38431 5150
DB1D Gloss FP38423 5150
DB2D White FP38504 4100
DB2D Gloss FP38490 4100
DB3D White FP38563 3100
DB3D Gloss FP38555 3100
DB4S White FP39667 2200
DB4S Gloss FP39241 2200
ASW610 Matte Black FP40878 900
ASW610 Matte White FP40894 900
ASW608 Matte Black FP40819 750
ASW608 Matte White FP40835 750
       
Zeppelin      
Zeppelin Midnight Grey FP41955 799
Zeppelin Pearl Grey FP43028 799
Zeppelin McLaren Galvanic Grey & Papaya Orange FP44601 899
Zeppelin Wall Bracket Black FP42862 79
       
Formation      
Formation Duo Black FP38024 2299
Formation Duo White FP38237 2299
Formation Wedge Black FP40664 999
Formation Wedge Silver FP39764 999
Formation Flex Black FP41343 499
Formation Bar Black FP39837 1249
Formation Bass Black FP39845 1199
Formation Audio Black FP39713 749
FS-Duo Black FP38407 449
FS-Duo Silver FP38415 449
Wedge Wall Bracket Black FP41009 99
Flex Wall Bracket Black FP42293 45
Flex Floor Stand Black FP42307 100
       
Soundbar      
Panorama 3   FP42277 1019
       
Wireless Headphones      
Px8 McLaren Galvanic Grey ja Papaya Orange FP44326 799
Px8 Black FP42951 699
Px8 Tan FP42978 699
Px8 Royal Burgundy FP44563 699
Px7 S2e Cloud Grey FP44547 429
Px7 S2e Anthracite Black FP44520 429
Px7 S2e Ocean Blue FP44539 429
Px7 S2e Forest Green FP44555 429
PX7 S2 Grey FP42943 439
Px7 S2 Black FP42927 299
Px7 S2 Blue FP42935 299
Pi7 S2 Canvas White FP43788 399
Pi7 S2 Midnight Blue FP43796 399
Pi7 S2 Satin Black FP43761 399
Pi5 S2 Cloud Grey FP43842 299
Pi5 S2 Sage Green FP43826 299
Pi5 S2 Spring Lilac FP43834 299
Pi5 S2 Storm Grey FP43818 299
PI3 Gold FP41335 203
       
CI | CI300 and CI600 Series      
CCM382 White FP32298 270
CWM362 White FP32319 199
CCM362 White FP32301 200
Back Box BB125C Black FP38636 190
FPK 6R White FP42218 4900
FPK 6SQ Black FP42234 49
FPK 8R White FP42226 49
FPK 8SQ Black FP42242 49
Back Box BB165C Black FP38644 180
BB 6 Ceiling Black FP30112 199
BB 6 Wall Black FP30120 199
BB LCR7 White FP25418 500
CCM632 White FP37613 279
CCM662 White FP29564 599
CCM663 White FP29572 399
CCM663 RD White FP37915 479
CCM663SR White FP29602 599
CCM664 White FP29580 349
CCM664SR White FP29610 449
CCM665 Black FP29599 300
CCM682 White FP29629 699
       
CI | CI600 and CI700 Series      
CCM683 White FP29637 529
CCM684 White FP29645 399
CWM652 White FP29653 450
CWM663 White FP29661 400
CWM664 White FP29681 349
Grille Assembly 66 Square White FP37265 70
Grille Assembly 68 Square White FP37273 79
PMK C3 Black FP38660 50
PMK C6 Black FP25353 50
PMK C8 Black FP25375 50
PMK W6 Black FP25349 50
PMK Frame CWM 73 Black FP29962 100
PMK Frame CWM 74 Black FP29977 100
PMK Frame CWM 75 Black FP29951 100
PMK CCM73/4/5 Black FP28986 50
CWM73 S2 White FP41092 1999
CCM73 S2 White FP41084 2100
CCM75 S2 White FP41114 1100
CWM74 S2 White FP41033 1050
CWM 75 S2 White FP41106 850
       
CI | CI800 Series Diamond      
CWM83 D White FP39349 4200
Back Box CWM83 Black FP33774 1000
CCM85 D White FP39322 2600
Back Box CCM85 Black FP34983 750
CWM85 D White FP39330 2500
Back Box CWM85 Black FP34991 700
       
CI | Flexible Series Sub Amp Outdoor Marine      
ISW-8 White FP42900 1250
BB ISW-8 Black FP43184 1250
ISW-6 White FP42897 1500
GR ISW-6 Black FP43435 210
ISW-4 White FP28646 1100
BB ISW-4 Black FP28948 300
ISW-3 White FP31127 1199
CDA-2HD Black FP43613 2499
CDA-16 Black FP42358 2000
CDA-4D Black FP43648 2000
AM-1 Black FP33782 419
AM-1 White FP35130 419
Marine 8 Black FP44318 449
Marine 8 White FP37931 449
Marine 6 Black FP44296 349
Marine 6 White FP37923 349
FS-M-1 Black FP33367 250
FS-M-1 White FP33421 250
M-1 Black FP31046 299
M-1 White FP31062 299
       
CI | Custom Theatre      
CT8 LR Black FP22485 19000
CT82 LCR Black FP28637 7500
CT8 SW Black FP22549 6500
CT84 LCRS Black FP27057 6500
CT73 LCRS Black FP27340 2000
CT SW15 Black FP28158 1600
CT74 LCRS Black FP27332 1400
CT SW12 Black FP27367 1300
CT SW10 Black FP27359 1100
CT75 LCRS Black FP27324 800