Ostuinfo

Kuidas osta

ValiHeli ei ole internetikaubamaja vaid audio-video toodetele spetsialiseerunud kauplus-salongi peegeldus veebis. Seepärast ei paku me vaid lihtsat viisi kaupa virtuaalsesse ostukorvi laduda vaid keskendume hoopis võimalusele suhelda teemat valdavate inimestega, kes kuulavad ära teie vajadused ja võimalused ning teevad siis parima pakkumise arvestades teil juba olemasolevat audio-video tehnikat, teie kuulamisruumi suurust, kuju ja disaini ning loomulikult ka rahalisi võimalusi.
Erinevalt internetikaubamajadest on meil olemas salong, kus on võimalik oma silmaga näha ja kõrvaga kuulda paljusid tooteid, mille pimesi soetamine alati mõistlik ei ole. Peame siinkohal silmas sellist helitehnikat, nagu kodukinosüsteemid, kõlarid ja kõlarikomplektid, võimendid ning kõrvaklapid, kus oma maitsele ja kõrvale parima valiku tegemine eeldab mitmete variantide vahel valimist ja võimalusel ka nende läbiproovimist.KAUPADE TELLIMINE/OSTMINE:

* Paljud kohe saada olevad tooted oleme mugavaks ostmiseks pannud üles veebipoodi https://pood.valiheli.ee
*
Saadate meile kirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või helistate telefonil 53402492 ja edastate meile soovitud toote andmed.
Kirjadele vastame tööajal reeglina 1-2 tunni jooksul väljaarvatud juhud, kui toode pole hetkel laos ja selle  võimaliku tarneaja väljaselgitamine võtab kauem aega.
Kui soovite, et kaup toimetataks teieni, siis palume lisada ka võimalikult täpse tarneaadressi.
* Edastate oma kaubasoovi kodulehelt läbi paremal allosas paikneva vestlusakna. Kui see ei näita staatust "Offline", siis saate reeglina vastuse oma päringule reaalajas.
* Tulete meie salongi. Viimane on soovitav, kui tunnete end tehnika valikul ebakindlalt või kui plaanis on suurema ja/või keerulisema komplekti soetamine või kui eelistate enne otsuse langetamist eri variante ise kuulata-vaadata.

 

 

KAUPADE KÄTTESAAMINE/TRANSPORT:

Tellitud kaubad saab salongist kätte tööpäevadel salongi lahtioleku aegadel, eelneval kokkuleppel ka varem/hiljem või nädalavahetusel.
Neile, kes eelistavad kaubad kodus või kokkulepitud kohas kätte saada, toimetame need DPD, Smartposti, Cargobus'i, Venipaki vm. sobiva firma abil, lisandub vastava teenusepakkuja transporditasu.


KAUPADE TAGASTAMINE:

Interneti teel toimunud müügi korral on ostjal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest tagastada see meile eeldusel, et toode on avamata originaalpakendis.

 

MAKSEVIISID:

Kauba eest tasumiseks on 2 võimalust:
* meie poolt väljastatud arve alusel ülekandega Arratt OÜ kontole EE551010220108077019 SEB pangas (eelistatud moodus)
* sularahas või ülekandega kauba üleandmisel meie salongis

Kaardimakse võimalust me (veel) ei paku, kuna ei pea kaardimaksete eeest küsitavat üle 2% suurust teenustasu mõistlikuks ja põhjendatuks.

Liisi järelmaks

Suuremate ostude finantseerimiseks on meie partneriteks 2 liisingfirmat, kelle abiga saate kiiresti, lihtsalt ja paindlike tingimustega järelmaksu taodelda:


Liisi järelmaks

Liisinglepingu vormistamisel lepingutasu ei ole ja oma teenust pakuvad nad nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.
Teenusepakkujaks on Holm Bank AS. Krediidi kulukuse määr on 14,95% aastas järgmistel tingimustel: järelmaksu summa 1000€, sissemakse 100€, lepingu periood 6 kuud, intress aastas 9%, lepingutasu 30 €.
Lisainfo Liisi järelmaksu kohta nende kodulehel


Svea järelmaks
Lisainfo: http://sveajarelmaks.ee/
GARANTII:

Kõik meie pakutavad kaubad pärinevad kas otse ametlikelt maaletoojatelt, ametlikust distributsioonikanalist või on soetatud otse tootja käest ja seega on neil ka tootja või maaletoojate poolt pakutav, reeglina 2 aasta pikkune garantii, mida enamjaolt teostatakse nende olemasolul vastavate hoolduspartnerite poolt Eestis. Meie poolt väljastatud arvelt leiate konkreetse kauba hoolduspartneri kontaktandmed.
Erandid:
Yamaha Aventage-seeria ressiiverid - garantii 3 aastat!
Genelec aktiivkõlarid - garantii 2+2 aastat
Denon: garantii juriidilisest isikust ostjatele vaid 1 aastat

 

 

Tax-Free Шоппинг!


Покупатели не проживающие постоянно в странах ЕС могут приобрести технику и оборудование из наш магазин без НДС.
Вы можете заказать и оплатить ваш заказ заранее. При заказе просим сообщить название интересующего вас продукта, ФИО, домашний адрес и дату вашей поездки в Естонию.

Инвойс (Invoice)

При оформлении инвойса, покупателю возвращают всю сумму НДС (20%) в магазине, где совершалась покупка, при предъявлении инвойса/чека с печатью таможни, подтверждающей вывоз товара за пределы ЕС. Это является более выгодным способом для покупателя, но требует повторного посещения магазина, в котором была совершена покупка, в течение трех месяцев. При покупке или получении заранее заказанного товара в магазине, попросите продавца оформить инвойс. При вывозе товара, предъявите его на Эстонской таможне. Таможня подтверждает вывоз товара, поставив печать на чеке. В течение трех месяцев, верните чек инвойс с печатью в магазин и получите всю сумму НДС.

Для оформления документов требуются следующие данные:
 * полное имя клиента;
 * домашний адрес клиента (улица, город, ФИО, страна);
 * номер паспорта клиента.
В инвойсе должны быть указаны данные покупателя, забирающего товар из магазина, и покупатель должен предъявить продавцу свой паспорт. Внимание! Инвойс не может быть оформлен на имя лица, имеющего вид на жительство или разрешение на работу в Эстонии, он предназначен только для туристов.