Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid. Detsembris soodushinnad!!

Prantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.Lisainfo: http://en.devialet.com (http://en.devialet.com/)


Loe lisa...

ValiHeli uue salongi avamise pakkumised

13 novembril jõuab kätte see kauaoodatud hetk, mil avame pidulikult oma uue (läbi tegutsemisajaloo kokku neljanda) salongi. Et sel puhul oleks topelt põhjust meile külla tulla, teeme seda rea sooduspakkumistega. Valida on mitmete üksiktoodete kui ka meie poolt hoolega kokku pandud valmiskomplektide vahel; rõõmustada võivad nii kõlarite, ressiiverite, kõrvaklappide, vinüülplaadimängijate,...


Loe lisa...

Euroopa parimad audio-video tooted 2017-2018 ehk EISA auhinnavõitjad! UUS!

2017 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – üle 50-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaandeid) taas kord välja käesoleva ehk 2017-2018 hooaja parimad audio-video- ja fototooted....


Loe lisa...

Yamaha ja Pioneeri oktoobri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, iPod dokid...

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja...


Loe lisa...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.Hind alates 285 eurost!


Loe lisa...

Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Kuidas seda oma helitehnika koos parimal viisil kasutada?

Juba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja peatume põhjalikumalt võimalustel Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata - seadmeid, mis seda teenust...


Loe lisa...
012345

Sooduspakkumised

Sooduspakkumised

Kingiideid naistele

ThinkstockPhotos-513124742-1140x798KINGIVIHJEID TÜDRUKUTELE, NEIUDELE, DAAMIDELE!

Kõrvarõngaid ja kreemitopsikuid juba kingitud küll.
Kingiks seekord midagi, mis paitab kõrva ja hinge, on ilus vaadata ning samas kestab aastaid? 

Toome välja nüüd juba 9 kingiideed, mille puhul julgeme (pool) pead pakule panna, et kingisaaja rõõmustab!

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

...sünnipäevad...naistepäevad...aastapäevad...niisama toredad päevad...

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1.    Vifa HELSINKI Bluetooth kõlar soodushind 379,00 €
Esmapilgul võiks arvata, et tegemist on väikese riidest käekotiga, kuid ei! Riidest kanga all on peidus korralik helikvaliteet.
Puhtus ja lihtsus igas detailis nagu põhjamaade disainile kohane. 

Bluetooth 4.0 aptX ,NFC , 3.5 mm mini-jack liides, laetav Lithium aku. Kaal: 1,4 kg
Valikus 4 erinevat värvi.

Lisainfo: https://www.vifa.dk/products/helsinki/
Ülevaade: https://www.whathifi.com/vifa/helsinki/review

vifa-helsinki vifahelsinki-dusty-rose-106002-300dpi

Loe edasi...

ValiHeli uue salongi avamise pakkumised

allahindlus13 novembril jõuab kätte see kauaoodatud hetk, mil avame pidulikult oma uue (läbi tegutsemisajaloo kokku neljanda) salongi. Et sel puhul oleks topelt põhjust meile külla tulla, teeme seda rea sooduspakkumistega. Valida on mitmete üksiktoodete kui ka meie poolt hoolega kokku pandud valmiskomplektide vahel; rõõmustada võivad nii kõlarite, ressiiverite, kõrvaklappide, vinüülplaadimängijate, kaablite jne vajajad.

Osad pakkumised kehtivad vaid laos olevale kogusele ehk et liiga pikalt mõtleja võib üldse ilma jääda...
NB! Pakkumiste ja sinna juurde käiva info lisamine on hetkel veel pooleli, palume veidi kannatust.
NB! NB! Avamise puhul on paljude tootjate kogu tootevalik vähemalt 11% alla hinnatud. Sellised tootjad on näiteks Wharfedale, Mission, Focal, Elac, Roksan, Luxman, Grado jne. Leiate need soodustused vastavte hinnakirjade juurest.

Loe edasi...

Lao tühjendusmüük. Uuendatud 28.12 2017

big-sale LAO TÜHJENDUSMÜÜK!

Helitehnika puhul pole aastakäigu number alati kõige tähtsam  - kvaliteet ja tehnilised näitajad sellest ei vähene.
Küll aga tuleb uut kaupa pidevalt peale, mistõttu meie riiulitel enam kõige jaoks ruumi pole.

Seega ongi just nüüd hea võimalus haarata endaga kaasa turu parima hinnaga helitehnikat - kõrvaklappe, kaasaskantavaid kõlareid, riiulikõlareid jpm.


Kaupa on väga piiratud koguses (enamus tooteid on üksikeksemplarid), seega kiirusta!

Samuti on saadaval väga hea hinnaga demotooteid, mis on reeglina leidnud kasutust vaid mõned üksikud korrad ja on seega heas seisukorras.

Ka suuremate toodete (nagu ressiiverid, võimendid, kõlarid, subwoofrid jms) laotühjendusmüük leiab aset lähiajal, jälgige meie FB lehte.
 

 

Loe edasi...

Euroopa parimad audio-video tooted aastal 2017-2018 ehk EISA auhinnavõitjad! UUS!

logo2017 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – üle 50-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaandeid) taas kord välja käesoleva ehk 2017-2018 hooaja parimad audio-video- ja fototooted. Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest kodukinodest, teleritest, muusikakeskustest, kõlaritest, kõrvaklappidest, ressiiveritest jne.
Nagu ValiHeli puhul tavaks, on suur enamus auhinnavõitjatest on meie kaudu kiiresti, mugavalt ning väga hea hinnaga soetatavad :) Ja päris kindlasti on meie salongis väljas Eesti suurim valik neist auhinnatud toodetest.

Loe edasi...

Yamaha ja Pioneeri oktoobri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, Bluetooth- ja tavalised kõlarid, soundbarid, kõrvaklapid nüüd kuni 50% odavamalt!

50 Off Sticker PNG Clipart ImageSeoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.
Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja lähiümbruses sama või järgmise päeva jooksul ja üle 400€ ostu puhul lisaks tasuta. Mujale Eestis lisanduvad transpordikulud (Smartpost, DPD, Cargobus jne). Nimekiri on uuendatud 10.10.2017

Loe edasi...