ValiHeli.ee uudised, uued audio-video tooted ja tootetestid

Viimased uudised

What Hi-Fi? Sound and Vision Awards 2020 - parimad audio-video tooted aastal 2020!

whathifi 2020Aasta 2020 on olnud turbulentne ja keeruline ka helitehnika tootjatele. Erinevad tarneraskused ja tooteseisakud ei ole olnud Covid-19 viirusest tulenevalt võõrad, kuid hoolimata katsumustest on ka käesoleval aastal palju uusi ja väga häid kodukino ning Hi-Fi tooteid turule jõudnud.

5. oktoobril kuulutaski maailma tuntuim helitehnika ajakiri "What Hi-Fi?" taaskord oma ekspertide ja lugejate hinnangul välja aasta parimad audio-video tooted. Paljud tooted saavad auhinnatud juba mitmendat aastat järjest, mis on ka tõestuseks, et hea helitehnika ei vanane kiiresti. Samas on ka sadade kandidaatide seast uusi kuldmedaliga pärjatuid. Kõiki auhinnasaajaid - kokku 111 toodet 26 kategooriast -  ühendab omadus, et oma tootegrupis ja hinnaklassis on tegu vaieldamatu tipuga!

Allpool on kiire ülevaade pärjatud toodetest (mis kvaliteetse helitehnikaga haakuvad) Teie ees.

Kõiki nimekirjas toodud tooteid on võimalik ValiHeli kaudu ka endale soetada ning paljusid eelnevalt ka ise salongis järele kuulata, vaadata, katsuda. 

Ootame Teid salongi või meiega telefoni / e-maili / jutuakna abil konsulteerima!

Loe edasi...

EISA parimad audio-video tooted 2020-2021

EISA experts 2020 web 300Nagu juba viimased 35 aastat on juhtunud, kuulutas ka selle aasta 15. augustil EISA (varem European Imaging and Sound Association, 2019 aastast alates Expert Imaging and Sound Association) – 29-s eri riigis ilmuvat 61-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, välja selle aasta silmapaistvaimad tooted kuues eri kategoorias - Hi-Fi, kodukino audio, kodukino video, mobiilseadmed, auto-audio ja fotograafia. 
Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest stereo- ja kodukino kõlaritest, võimenditest, vinüülplaadimängijatest, muusikakeskustest, kõrvaklappidest, AV-ressiiveritest aga ka kodukinodest, teleritest ja projektoritest.
Nagu ValiHeli puhul juba tavaks, on enamus auhinnavõitjatest meie kaudu kiiresti, mugavalt ning väga hea hinnaga soetatavad :) Ja päris kindlasti on meie salongis väljas Eesti suurim valik neist auhinnatud toodetest.

Loe edasi...

Uued kuulamisruumid. 2020 aasta novembris saab valmis ka soundbaride kuulamisruum!

TEATAME UHKUSEGA, ET ON VALMINUD MEIE PREMIUM-KLASSI HELITEHNIKA KUULAMISRUUMID

 

Uued ruumid on loodud eesmärgiga rahuldada ka kõige nõudlikuma helitehnika-gurmaani vajadusi. Meilt leiad:

  • tippklassi tehnika
  • sobiva interjööri
  • privaatsuse
  • oskusteabe


 IMG 3077 IMG 3084 IMG 3134

 

Loe edasi...

What Hi-Fi? Sound and Vision Awards 2019 - parimad audio-video tooted aastal 2019!

whathifi20197. oktoobril 2019 kuulutas maailma tuntuim helitehnika ajakiri  What Hi-Fi?  välja oma ekspertide ja lugejate hinnangul 2019. aasta parimad audio-video tooted. Auhinnasaajaid on 26 kategooriast kokku 111 toodet ning neid kõiki iseloomustab üks ühisosa - garantii, et antud tootegrupis ja hinnaklassis on tegemist vaieldamatu tipuga!

Põgus ülevaade pärjatud toodetest (mis kvaliteetse helitehnikaga haakuvad) on teie ees.
Kõiki nimekirjas toodud tooteid on võimalik ValiHeli kaudu ka endale soetada ning paljusid eelnevalt ka ise salongis järele kuulata, vaadata, katsuda. 

Nüüd pole enam oodata midagi, sea aga sammud salongi poole ja lase kvaliteetsel muusikal oma kõrvu paitada.

Loe edasi...

Euroopa parimad audio-video tooted aastal 2018-2019 ehk EISA auhinnavõitjad!

LOGO WEB2018 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 53-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka Ameerikast ja Austaaliast) taas kord välja käesoleva ehk 2018-2019 hooaja parimad audio-video- ja fototooted. Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest kodukinodest, teleritest, muusikakeskustest, kõlaritest, kõrvaklappidest, ressiiveritest jne.
Nagu ValiHeli puhul tavaks, on suur enamus auhinnavõitjatest on meie kaudu kiiresti, mugavalt ning väga hea hinnaga soetatavad :) Ja päris kindlasti on meie salongis väljas Eesti suurim valik neist auhinnatud toodetest.

Loe edasi...

What Hi-Fi? Sound and Vision Awards 2017 - parimad audio-video tooted aastal 2017-2018!

whfawards 201710. oktoobril 2017 kuulutas maailma tuntuim helitehnika ajakiri, Hi-Fi kodumaal Inglismaal ilmuv What Hi-Fi? juba 40. korda välja nende ekspertide ja lugejate arvates 2017-2018 aasta parimad audio-video tooted. Allpool toomegi välja need väljavalitud tooted millede kohta võib öelda, et selles hinnaklassis on paremaid lahendusi raske leida.

NB! Allolev nimekiri täieneb jooksvalt piltide, saadavusinfo ja muu osas, auhinnatud tooteid on üle saja ja seetõttu võtab kogu info lisamine mitmeid päevi.

Loe edasi...

Euroopa parimad audio-video tooted 2017-2018 ehk EISA auhinnavõitjad

logo2017 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – üle 50-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaandeid) taas kord välja käesoleva ehk 2017-2018 hooaja parimad audio-video- ja fototooted. Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest kodukinodest, teleritest, muusikakeskustest, kõlaritest, kõrvaklappidest, ressiiveritest jne.
Nagu ValiHeli puhul tavaks, on suur enamus auhinnavõitjatest on meie kaudu kiiresti, mugavalt ning väga hea hinnaga soetatavad :) Ja päris kindlasti on meie salongis väljas Eesti suurim valik neist auhinnatud toodetest.

Loe edasi...

Euroopa parimad audio-video tooted aastal 2016-2017 ehk EISA auhinnavõitjad!

EISA-Award-Logo-2016-2017-Tested-by-the-Experts2 nowat2016 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – üle 50-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaandeid) taas kord välja käesoleva ehk 2016-2017 hooaja parimad audio-video- ja fototooted. Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest kodukinodest, teleritest, muusikakeskustest, kõlaritest, kõrvaklappidest, ressiiveritest jne.
Ja nagu ValiHeli puhul tavaks, on suur enamus (väljaarvatud kaks toodet aga kumbagi neist ei ole veel hetkel müügile tulnudki!), auhinnavõitjatest on meie kaudu kiiresti, mugavalt ning kindlasti ka väga hea hinnaga soetatavad :) Ning päris kindlasti on meie salongis väljas Eesti suurim valik neist auhinnatud toodetest.

Loe edasi...

What Hi-Fi? Sound and Vision Awards 2014 - parimad audio-video tooted aastal 2014-2015!

whfawards201413. oktoobril 2014 kuulutasWhat Hi-Fi?ajakiri välja oma eksperide poolt 2014 aasta parimad audio-video tooted. Kuna ValiHeli kontseptsioon onpakkuda oma klientidele (oma hinnaklassi) parimaid tooteid, siis on selline 99-st auhinnasaajast koosnev nimekiri meile justkui lakmuspaber, mille alusel oma kaubavalikut võrrelda. Ja võime uhkusega tõdeda - enamus allpoolnimetetud toodetest on meil juba kas salongis väljas või hinnakirjades esindatud ja tellitavad või siis on töö nende oma kaubavalikusse saamisega parasjagu käsil ja tulemused tõenäoliselt kohe-kohe ka siin lugeda..
NB! Nimekirja avaldamine siin lehel on alles pooleli, pildid, viited tootja kodulehele jne lisame esimesel võimalusel.

Loe edasi...