ValiHeli.ee uudised, uued audio-video tooted ja tootetestid

Kõlarid, subwoofrid, kõlarikomplektid

Bowers&Wilkins Mini Theatre MT-50 ja MT-60D - oma klassi parimad kodukino kõlarite komplektid!

whf2012 mt60d 160Otsid väikest ja ilusat kõlarikomplekti, mis suudaks esitada kinosaaliga võrreldavat heli ja millega saaks kuulata ka muusikat? Siin see on!

Legendaarne ja palju auhindu võitnud B&W Mini Theatre on uues kuues ja uues sisus tagasi!  Selle kompaktne ja tagasihoidlik välimus peidab endas endisest veel rohkem võimet täita ruum rikkaliku ja detailirohke heliga, mis muudab muusika, filmide ja mängude nautimise põnevamaks kui kunagi varem! Auhinnatud What Hi-Fi? poolt kui 2012-2013 aasta parimad (disain-) kõlaripaketid! 
Kuula ja sa näed!

 

Loe edasi...

Wharfedale DX-1 HCP 5.1 kodukino kõlarite komplekt

Wharfedale DX-1HCPDX-1 on Wharfedale uus 2011 aasta sügisel välja tulnud 5.1 kodukinokõlarite, mis mõeldud kvaliteetse (kodukino-) helipildi pakkumiseks ruumides, kus pole kohta suurte põranda- või riiulikõlarite tarbeks või kus sisustus nõuab ruumisäästlikku ja olemasoleva valge või musta mööbliga kokkusobiva helitehnika kasutamist. Väiksusele vaatamata on sel komplektil suurepärane, Wharfedale'le omane palju auhindu toonud detailne ja võimas heli ning välimus, mis on palju enamat, kui sellistele väikestele komplektidele tavaks.
What-Hi-Fi hinnang: selles hinnaklassis suurepärane valik!

Loe edasi...

Tannoy HTS 101 ja HTS 201 kõlarikomplektid

Tannoy HTS 101

Need 2 kodukinokõlarite komplekti on justkui musternäited sellest, et ka suhteliselt väikestest kõlaritest koosnevast kooslusest on võimalik esitada heli, mis on ühteaegu võimas, tasakaalustatud, bassine kui ka muusika kuulamiseks sobiv. What Hi-Fi? andis oma 2011 aasta septembrinumbris Tannoy HTS 101-le maksimumhinde ja nimetas selle hetkel parimaks väikeseks kõlarikomplektis. Ja me ei näe põhjust nende hinnangus kahelda.

Loe edasi...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

jamo s426hcs3Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.
Hind alates 285 eurost!

Loe edasi...