Bowers Wilkins kõrvaklapid - P3, C5 S2, P5 S2, P5 Wireless, P7, P7 Wireless, P9 Signature, PX

Allpool kuulsa Inglise kõlarivalmistaja Bowers Wilkins kõrvaklappide hinnakiri seisuga 25.04.2019.Kõik mudelid on meil laos ja nende demomudelid salongis kuulamiseks-vaatamiseks väljas.Lisainfo: tootja kodulehekülg


Loe lisa...

Yamaha ja Pioneeri novembri helitehnika soodusmüük - paljud ressiiverid, muusikakeskused, iPod dokid...

Seoses uute mudelite pealetulekuga pakume võimalust soetada erinevaid Yamaha ja Pioneeri stereoseadmeid, kodukino-võimendeid, kõlareid, soundbare ja väiksemaid muusikamängijaid tavahinnast oluliselt soodsamalt. Alla hinnatud on palju häid Yamaha mikro- ja muusikakeskusi, Pioneeri juhtmevabasid Bluetooth kõlareid, Yamaha subwoofreid, kõlareid ja kõlarikomplekte, stereo- ja kodukinoressiivereid.Soodushinnad kehtivad maaletooja laos olevatele kogustele. Kättetoimetamine: Tallinnas ja...


Loe lisa...

Devialet high-end stereovõimendid ja Phantom juhtmevabad kõlarid

Prantsuse firma Devialet tooteid nähes meenuvad esimesena omadussõnad "ekstravagantne", "radikaalne", "uskumatu" jne. Ent eriline ei ole vaid nende võimendite ja juhtmevabade kõlarite väljanägemine - nii kasutatavad tehnoloogiad nende taga (sees) kui ka heliomadused on ekstraklassist.Aprillist 2016 on Devialet tooted ValiHeli kaudu esindatud ka Eesti turul.Lisainfo: http://en.devialet.com (http://en.devialet.com/)


Loe lisa...

Euroopa parimad audio-video tooted 2018-2019 ehk EISA auhinnavõitjad

2018 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 53-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka Ameerikast ja Austaaliast) taas kord välja käesoleva ehk...


Loe lisa...

Jamo 5.1 kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 + SUB 210

Stiilne, kompaktne ja modernse disainiga kuulsa Taani kõlaritetootja Jamo kodukinokõlarite komplekt S 426 HCS 3 pakub oma hinnaklassis harvaesinevat kvaliteeti ja dünaamikat nii muusika, kui ka ruumilise heli edastamisel. Parim rahakotisõbralik valik väiksemasse kaasaegsesse elutuppa! Komplekt on saadaval järgmiste spooni valikutega: must, wenge ja valge.Hind alates 285 eurost!


Loe lisa...

Spotify on nüüd ametlikult Eestis! Kuidas seda oma helitehnika koos parimal viisil kasutada?

Juba mitu aastat USA-s, Euroopas ning ka meie lähiriikides Soomes ja Rootsis laineid löönud muusikakuulamisteenus Spotify töötab alates 16-st aprillist 2013 ametlikult ka Eesti pinnal. Anname alljärgnevalt kiire ülevaate teenusest, selle kasutamisest ja peatume põhjalikumalt võimalustel Spotify pakutavat kvaliteetset muusikat ka läbi korraliku helitehnika kuulata - seadmeid, mis seda teenust...


Loe lisa...
012345

ValiHeli.ee uudised, uued audio-video tooted ja tootetestid

2010 sügise-talve tooteuudised

Zeppelin Mini

Siinkohal väike ülevaade tähtsamatest uudistest sel sügisel lisandunud toodete ja tootjate kohta.
Viimastel kuudel on meie poolt esindatavate toodete valik täienenud rea oluliste nimedega: audiotehnika poole pealt B&W ehk Bowers & Wilkins, Wharfedale, Marantz, Polk Audio, Rotel, HECO, Audio Pro, Omnimount; tarkvara poole pealt saame teile nüüd pakkuda Nemetschek-i Vectorworksi nime kandvaid projekteerimistarkvara-tooteid. Allpool neist kõigist lähemalt.


B&W ehk Bowers & Wilkins - üle 40 aastase ajalooga HI-FI kõlaritootja inglismaalt, kes sai sel kuul oma toodete eest maineka ajakirja What Hi-Fi? konkursil Sound & Vision Awards 2010 kokku 7 auhinda!
"Digital Media Players & Accessories Product of the Year" - MM-1
"Speaker Package Product of the Year" - MT-25
"Best iPod® Dock £150-£300" - Zeppelin Mini
"Best Subwoofer" - PV1 (ja see võit tuli juba 7-t aastat järjest(!) ja ASW610
MT-30
685 Home Theatre
Lisainfo konkursivõitude kohta: B&W uudis
Tootja koduleht
B&W kõlarite hinnakiri


Wharfedale - Inglismaa kuulsaim, ligi 80 aastase ajalooga kõlaritootja. Nende uusim, kodukinokõlariteks hästi sobiv Diamon 10 sari on pärjatud mitmete testivõitudega, sealhulgas What Hi-Fi? auhind 2009 aasta parima kõlari eest mudelile Diamond 10.1.
Tootja koduleht
Wharfedale'i kõlarite hinnakiri

Marantz - peagi tegutsemise 60-t aastapäeva tähistav Ameerika helitehnikatootja, kes eelpoolmainitud konkursil samuti auhinnata ei jäänud. Neile langes võita see (ja juba teist aastat järjest) kategoorias "Best CD player under £500" - Marantz CD6003 (What Hi-Fi? ülevaade)
Tootja koduleht
Marantzi toodete hinnakiri

Polk Audio - Ameerika kõlaritootja, kellel samuti pikk - ligi 40 aastane kogemustepagas.
Soovitame uurid anende TSi ja RTiA kodukinokõlarite seeriat, mis on teada oma hea heli ja kauni välimuse poolest.
Polk Audio Eesti maaletooja koduleht
Polk Audio kõlarite hinnakiri

Rotel - pea 50 aastase ajalooga Ameerika helitehnikatootja, tuntud oma väga kvaliteetsete ja ilusate ressiiverite, eel- ja lõppvõimendite, heliprotsessorite, DVD ja CD mängijate poolest.
Tootja koduleht
Roteli HI-FI seadmete hinnakiri

HecoHECO - juba 61-t tegutsemisaastat alustanud firma Saksamaalt, kes on meil hästi tuntud, kui väga hea kvaliteedi ja hinna suhtega kõlarite tootja. Kodukino sõbrad on kindlasti kuulnud nende hea hinnaga Victa seeriast.
Tootja koduleht
Eestikeelne kõlarivalikut tutvustav leht

Heco kõlarite hinnakiri


Audio ProAudio Pro - ülle 30 aasta tegutsenud Rootsi kõlaritootja, kelle motoks on: "the best sound at the best price". Lisaks helile pööravad nad suurt rõhku ka disainile. Audio Pro mitmekülgsest tootevalikust leiate kõlareid nii muusika kuulamiseks kui kodukino kasutuseks, televiisorite helikvaliteedi parandamiseks, kõlareid, mis töötavad wireless-tehnoloogial, lisaks veel väikeseid muusikakeskuseid, mis jäävad silma oma välimuse ja helikvaliteedi poolest.
Tootja koduleht

Omnimount - üle 30-aastase tegutsemisajalooga kõlarijalgade, telerikinnituste, AV-mööbli jms tehnika tootja USA-st.
Kodukino ostjatel soovitan kindlasti vaadata nende Gemini 1 ja 2 ning HTS 1 ja 2 kõlarijalgu, mis sobivad paljudele tagakõlarite ja millede hinnaklass jääb alla 1000 krooni paari eest.
Tootja koduleht





What Hi-Fi? konkursi Sound & Vision Awards 2010 auhinnavõitjate kohta saab rohkem infot siit


Tarkvara osas saame saame nüüd aidata teid ka Nemetschek-i Vectorworks-nime kandvate projekteerimistarkvara-toodete - Designer, Architect, Landmark, Spotlight, Machine Design, Fundamentals, Renderworks, CINEMA 4D - soetamisel. Neist ilmusid septembris uued, 2011 aastanumbri tähist kandvad versioonid :)
Tootja koduleht

Senikaua, kuni me pole jõudnud eelpoolnimetatud tootevalikust parimaid palasid koduleheküljele üles panna, tutvuge nende kodulehtedega ja kui silmate seal midagi, mis teile meeldima hakkab või huvi äratab, siis küsige julgelt lisainfot. Aitäh!

NB! Novembri lõpus-detsembri alguses avame Tallinna südalinnas helitehnika salongi, kus saate eelpoolnimetatud firmade valitud tooteid ka oma silmaga vaadata ja kõrvaga kuulata. Stay tuned!