Tootjad / Hinnad

Viimased uudised

Uudised audio-video, Hi-Fi, heli- ja videotehnika ja IT toodete vallast: uued tooted, tootetestid ja -arvustused.

Blogipostitus: kuidas saada oma telerile parem heli?

Kindlasti on kõik teleromanikud pannud tähele, et uute telerimudelite ekraanid lähevad üha suuremaks ja õhemaks, kuvatav pilt selgemaks ja sügavamaks, värvid erksamaks, kuid heli on võrreldes 15-20 aasta taguste mudelitega kehvem - jõuetu, plass ning kohati arusaamatu või suisa ebameeldiv kuulata. Põhjuseid ei ole vaja kaugelt otsida – õhukese teleri sisse ei ole lihtsalt võimalik mahutada korralikke ja piisavalt suuri kõlarielemente.
Kuidas antud olukorras käituda ja millele peaks mõtlema, et saavutada helis suurem muutus? On siin kuldseks võluvitsaks soundbar, kodukinokomplekt, muusikakeskus, aktiivkõlar või mõni muu seade? Kas ja kuipalju võidab või kaotab ühe või teise lahendusega kui eesmärgiks on ka muusika kuulamine? Millised on ühe või teise lahenduse plussid ja miinused ja mis tooted teistest positiivses mõttes eristuvad?
Kõigest sellest kirjutame oma uus blogipostituses.
Antud teemast rääkisime ka 18.11.2023 TV3 eetris olnud Nurgakivi saates. Mingi hetk saame selle saate ka Youtube kanalisse aga hetkel peab veel veidi ootama.

Mõnusat lugemist!

Marantz Model40n võimendi on hea valik teleri heli parandamiseks

Loe edasi...

EISA 2011-2012 auhinnavõitjad meie tootevalikus!

EISA2011 aasta augusti kolmandal nädalal kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – üle 50-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaandeid) välja 2011-2011 hooaja auhinnasaajaid. Ja meie suureks rõõmuks on auhinnasaajate hulgas palju tooteid, mis on ka meie kaubavalikus ja mida saame kõikidele soovijatele pakkuda. Osadel toodetel sel juhul ka soodushinnad!

Loe edasi...

EISA 2012-2013 auhinnavõitjad meie tootevalikus!

EISA15. august 2012 avalikustati EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – üle 50-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaandeid) arvates 2012-2013 hooaja parimad audio-video- ja fototooted. Audiotoodetele spetsialiseerumise tõttu on meie peamiseks huviks just need ja siinkohal võime taas kord tõdeda, et enamus neist väljavalitud osutunutest toodetest on meie kaudu ostetavad :) Ja loomulikult pakume neile toodetele sellese võidu puhul võimaluse korral ka erihindu!

Loe edasi...

EISA parimad audio-video tooted 2020-2021

EISA experts 2020 web 300Nagu juba viimased 35 aastat on juhtunud, kuulutas ka selle aasta 15. augustil EISA (varem European Imaging and Sound Association, 2019 aastast alates Expert Imaging and Sound Association) – 29-s eri riigis ilmuvat 61-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, välja selle aasta silmapaistvaimad tooted kuues eri kategoorias - Hi-Fi, kodukino audio, kodukino video, mobiilseadmed, auto-audio ja fotograafia. 
Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest stereo- ja kodukino kõlaritest, võimenditest, vinüülplaadimängijatest, muusikakeskustest, kõrvaklappidest, AV-ressiiveritest aga ka kodukinodest, teleritest ja projektoritest.
Nagu ValiHeli puhul juba tavaks, on enamus auhinnavõitjatest meie kaudu kiiresti, mugavalt ning väga hea hinnaga soetatavad :) Ja päris kindlasti on meie salongis väljas Eesti suurim valik neist auhinnatud toodetest.

Loe edasi...

Euroopa parimad audio-video tooted 2013-2014 ehk EISA auhinnavõitjad meie tootevalikus

2013 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – üle 50-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaandeid) taas kord välja selle, ehk 2013-2014 hooaja parimad audio-video- ja fototooted. Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest kodukinodest, teleritest, muusikakeskustest, kõlaritest, kõrvaklappidest, ressiiveritest jne. Kui jätta kõrvale mõned tooted, mis veel ametlikult müüki pole jõudnudki, siis on KÕIK teised auhinnavõitjad meie kaudu kiiresti ja mugavalt ning kindlasti ka väga hea hinnaga soetatavad :)
eisa banner 2013

Loe edasi...

Euroopa parimad audio-video tooted 2014-2015 ehk EISA auhinnavõitjad meie tootevalikus!

eisa201420152014 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – üle 50-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaandeid) taas kord välja käesoleva ehk 2014-2015 hooaja parimad audio-video- ja fototooted. Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest kodukinodest, teleritest, muusikakeskustest, kõlaritest, kõrvaklappidest, ressiiveritest jne. Leiame siit nimekirjast nii mõnegi "üllatusesineja" aga ka tooteid, mille auhinnavõit meie jaoks veidi küsimärke õhku jätab (võtame näiteks parima High-End audiolahenduse auhinna või Soundbase-i kategooria võitjad) ent samas on ka tooteid, mille puhul auhind nagu rusikas silmaauku läheb (näiteks parima kodukino kõlarite komplekt Bowers&Wilkins-ilt)
Ja nagu ValiHeli puhul tavaks suur osa auhinnavõitjatest on meie kaudu kiiresti, mugavalt ning kindlasti ka väga hea hinnaga soetatavad :)

Loe edasi...

Euroopa parimad audio-video tooted 2017-2018 ehk EISA auhinnavõitjad

logo2017 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – üle 50-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaandeid) taas kord välja käesoleva ehk 2017-2018 hooaja parimad audio-video- ja fototooted. Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest kodukinodest, teleritest, muusikakeskustest, kõlaritest, kõrvaklappidest, ressiiveritest jne.
Nagu ValiHeli puhul tavaks, on suur enamus auhinnavõitjatest on meie kaudu kiiresti, mugavalt ning väga hea hinnaga soetatavad :) Ja päris kindlasti on meie salongis väljas Eesti suurim valik neist auhinnatud toodetest.

Loe edasi...

Euroopa parimad audio-video tooted aastal 2015-2016 ehk EISA auhinnavõitjad

logo20152015 aasta 14. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – üle 50-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaandeid) taas kord välja käesoleva ehk 2015-2016 hooaja parimad audio-video- ja fototooted. Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest kodukinodest, teleritest, muusikakeskustest, kõlaritest, kõrvaklappidest, ressiiveritest jne.
Ja nagu ValiHeli puhul tavaks suur osa auhinnavõitjatest on meie kaudu kiiresti, mugavalt ning kindlasti ka väga hea hinnaga soetatavad :)

Loe edasi...

Euroopa parimad audio-video tooted aastal 2016-2017 ehk EISA auhinnavõitjad!

EISA-Award-Logo-2016-2017-Tested-by-the-Experts2 nowat2016 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – üle 50-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaandeid) taas kord välja käesoleva ehk 2016-2017 hooaja parimad audio-video- ja fototooted. Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest kodukinodest, teleritest, muusikakeskustest, kõlaritest, kõrvaklappidest, ressiiveritest jne.
Ja nagu ValiHeli puhul tavaks, on suur enamus (väljaarvatud kaks toodet aga kumbagi neist ei ole veel hetkel müügile tulnudki!), auhinnavõitjatest on meie kaudu kiiresti, mugavalt ning kindlasti ka väga hea hinnaga soetatavad :) Ning päris kindlasti on meie salongis väljas Eesti suurim valik neist auhinnatud toodetest.

Loe edasi...

Euroopa parimad audio-video tooted aastal 2018-2019 ehk EISA auhinnavõitjad!

LOGO WEB2018 aasta 15. augustil kuulutas EISA (The European Imaging and Sound Association ehk  Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni – 53-t erilalast ajakirja ja neis kirjutavaid ajakirjanikke ühendav organisatsioon, mis hõlmab nüüd lisaks 20 Euroopa riigi audio-video toodetele spetsialiseerunud väljaannetele neid ka Ameerikast ja Austaaliast) taas kord välja käesoleva ehk 2018-2019 hooaja parimad audio-video- ja fototooted. Kodustele audio-video toodetele spetsialiseerumise tõttu jätsime tähelepanu alt välja video- ja fotokaamerad, mobiiltelefonid, autodesse mõeldud elektroonika jms, ning edastame teile kokkuvõtte auhinnavõitjatest kodukinodest, teleritest, muusikakeskustest, kõlaritest, kõrvaklappidest, ressiiveritest jne.
Nagu ValiHeli puhul tavaks, on suur enamus auhinnavõitjatest on meie kaudu kiiresti, mugavalt ning väga hea hinnaga soetatavad :) Ja päris kindlasti on meie salongis väljas Eesti suurim valik neist auhinnatud toodetest.

Loe edasi...

Parimad kõrvaklapid ehk What Hi-Fi? kõrvaklappide TOP 50 edetabel aastal 2013

top-headphonesWhat Hi-fi? 2013 aasta oktoobrikuu number teeb supertesti, et selgitada antud hetke 50 parimat kõrvaklappi erinevates tüüpides ja erinevaks otstarbeks, alates mõnekümne eurostest lihtsatest nööpidest lõpetades 1000€ hinnaklassi jäävate tõeliste Hi-Fi imedeni. Ikka selleks, et teil, ostjatel, oleks kergem leida see, mis teie vajadustele kõige paremini vastab.

Toome siinkohal teieni need parimateks tunnistatud klapid, mis ka meie tootevalikus on (neid on 50-st 38 !!) (ja suur osa neist 38-st on demomudelite näol ka meie salongis väljas ehk siis kõikide huviliste jaoks enne ostu järele proovitavad);  nimekirja lõpus on aga välja toodud need mudelid, mida me (veel) pakkuda ei saa.

Loe edasi...

Sound+Image Awards 2014 ehk Austraalia parimad helitehnika tooted aastal 2013-2014

Maakera kuklapoolel, Austraalias, ilmuv Sound+Image nime kandev audio-video tehnika ajakiri kuulutab alates aastast 1989 samuti välja oma mööduva aasta lemmiktooted erinevates kategooriates. Allpoololev oktoobri lõpus avalikustatud nimekiri hõlmab nii neid auhinnasaajaid tooteid, mis on ka meie kaubavalikus kui ka neid, mida me (veel) pakkuda ei suuda. Viimase põhjus on küll peaasjalikult selles, et tegu on sealsete tootjatega, kes Euroopa turul kättesaamatud. Täiendame nimekirja jooksvalt lisades juurde pildid ja hinnainfo. 

Loe edasi...

Ülevaateid uudistoodetest ja tootetestidest jaanuar-veebruar 2012

Onkyo TX-NR414Allpoololevate uudisnupukeste näol võtame kokku 2012 aasta esimestel kuudel välja kuulutatud või siis meile müüki jõudnud tooted, ilmunud tootetestid ja artiklid või lihtsalt muud sorti audio-video tehnikasse puutuva, mis sel ajavahemikul meile silma on jäänud ja teie, kui ostjate elu lihtsamaks või huvitavamaks võiks teha.
Leiate siit infot NADi uute Digital Masters sarja toodete kohta ja Onkyo juba kevadel müüki tulevate 2012 mudeliaasta kodukinoressiiverite lühitutvustuse. Aga se ei ole veel kõik - võtame ette seliste helitehnika väljaannete, nagu Stereophile, Hi-FI Choice, Home Cinema Choice, Home Theatre ja What Hi-FI? jaanuari ja veebruari numbrid ja teeme ülevaate nende testides ja ülevaadetes kajastatud toodetest. Ja neid tooteid on üle 100!! Enamus testivõitjatest on kusjuures meil ka müügis :)
Uudiseid lisandub jooksvalt. Head lugemist!

Loe edasi...

Ülevaateid uudistoodetest ja tootetestidest kevad-suvi 2011

Pioneer VSX-1021Ülevaade Marantzi, Pioneeri, Yamaha ja Denoni uutest  2011 mudeliaasta ressiiveritest, mis enamuses juba lattu jõudnud on; uued tootjad meie valikus: Sonos, Grado, NuForce ja Amphion; uued kõlarid Dalilt; Onkyo uued kodukinokomplektid, BluRay mängijad, keskklassi ressiiverid, võrguliidesega stereovõimendi, B&W uued kõlarid ja kõrvaklapid, Heco uued kõlarite seeriad ja mudelid,  jne jne.

Loe edasi...

Ülevaateid uudistoodetest ja tootetestidest märts-aprill 2012

JBL Onbeat ExtremeJätkame eelmistel kuudel alustatud tavaga kirjutada pikemalt audio-video tehnika maailmas toimuvast tuues teieni kokkuvõtteid eri toodete testiedust, värsket infot väljakuulutatud ja peagi ka meie lettidele jõudvatest toodetest jne.
Kevad toob meieni taas kord uue mudeliaasta ressiiverid paljudelt tootjatelt, uue tooteperekonna laseb oma kujundustarkvarast välja ka Adobe. ja nagu tavaks refereerime selliseid Hi-Fi ajakirju, nagu Home Theatre ja What Hi-FI?, Stereophile, Hi-FI Choice, Home Cinema Choice jt. 
Uudiseid lisandub jooksvalt. Head lugemist!

 

Loe edasi...

Ülevaateid uudistoodetest ja tootetestidest sügis-talv 2011/2012

What Hi-Fi awardsAasta lõpus teevad paljud kokkuvõtteid ja nii on ka Hi-Fi maailmas. Kui EISA auhinnad antakse välja juba augustis (auhinnatud parimad audio-video tooted meie hinnakirjades), siis What Hi-Fi? tegi seda oktoobris ja teine, veidi enam hi-end-tehnikale keskenduv Hi-Fi Choice novembris. Auhinnatud toodetest, lisaks paljude ressiivrite testitulemustest, meie valikusse lisandunud uutest tootjatest (Boston Acoustics, Velodyne, Pro-Ject, Geneva) ja toodetest, nagu Dali Zensor kõlarite valgest versioonist ning paljust muust allpool lähemalt.

Loe edasi...

Ülevaateid uudistoodetest ja tootetestidest talv-kevad 2011

Genelec 6010AVõtame kokku 2011 aasta talvekuudel meile silma jäänud olulisemad uudised ja tootetestid: 9 paari aktiivkõlarite test, Monitor Audio uus Gold-seeria tulemas, Panasonicu 3D Blu-ray mängija DMP-BDT100 test, Bowers&Wilkinsi uus Ipodi dokk Zeppelin Air, EISA auhinna "European Home Theatre Loudspeaker 2010-2011" ehk Euroopa parim kodukinokõlarite komplekt 2010-2011 Harman Kardon HKTS60BQ/230 ka meil müügil, Onkyo 2011 mudeliaasta ressiiverid TX-NR609, TX-NR579, TX-NR509 ja TX-SR309 müügil juba märtsi lõpus!

Loe edasi...

Uued kuulamisruumid. 2020 aasta novembris saab valmis ka soundbaride kuulamisruum!

TEATAME UHKUSEGA, ET ON VALMINUD MEIE PREMIUM-KLASSI HELITEHNIKA KUULAMISRUUMID

 

Uued ruumid on loodud eesmärgiga rahuldada ka kõige nõudlikuma helitehnika-gurmaani vajadusi. Meilt leiad:

  • tippklassi tehnika
  • sobiva interjööri
  • privaatsuse
  • oskusteabe


 IMG 3077 IMG 3084 IMG 3134

 

Loe edasi...

What Hi-Fi? Sound and Vision Awards 2011 ehk parimad helitehnika tooted aastal 2011-2012 meie tootevalikus

What Hi-Fi20. oktoobril 2011 kuulutas maailma tuntuim helitehnika väljaanne What Hi-Fi? juba 35. korda välja oma ekspertide tiimi hinnangul aasta parimad audio-video tooted ehk Sound and Vision Awards 2011. See auhind on justkui helitehnika-maailma Oscar ja näitab sellega, millistesse seadmetesse tasub investeerida.
Allpoololev nimekiri hõlmab neid auhinnasaajaid tooteid, mis on ka meie kaubavalikus ja mida saame soovijatele pakkuda. Ja neid ei ole üldsegi vähe, 99-st tootest on meil esindatud ligi 60!!
NB! Kuna tegu on aasta 2011 topiga, siis lähevad siin olevad tooted järjest tootmisest maha. Värskema info parimate toodete kohta What Hi-Fi 2012 ja 2013 aasta parimate nimekirjadest.

Loe edasi...

What Hi-Fi? Sound and Vision Awards 2012 ehk parimad helitehnika tooted aastal 2012-2013 meie tootevalikus. Paljud auhinnavõitjad väljas ka meie salongis, mitmed neist soodushinnaga!

whf awards201219. oktoobril 2012 saime teada järjekorras juba 36 korda maailma tuntuima helitehnika ajakirja, Hi-Fi kodumaal Inglismaal ilmuva What Hi-Fi? poolt selle aasta parimateks tunnistatud toodete nimed.
Allpoololev nimekiri hõlmab neid auhinnasaajaid tooteid, mis on ka meie kaubavalikus ja mida saame soovijatele pakkuda. Ja neid ei ole üldsegi vähe, 99-st tootest on meil esindatud 75!
NB! Allolev nimekiri täieneb jooksvalt, kuna mõningad tooted ei ole meie turul veel saadaval või tuleb nende müügiõiguste saamiseks veel veidi oodata.

Loe edasi...

What Hi-Fi? Sound and Vision Awards 2013 - parimad stereo- ja kodukino tooted aastal 2013-2014!

whf1317. oktoobril 2013 kuulutas maailma tuntuim helitehnika ajakiri, Hi-Fi kodumaal Inglismaal ilmuv What Hi-Fi? juba 37. korda välja nende ekspertide ja lugejate arvates 2013-1014 aasta parimad audio-video tooted. Allpool toomegi välja need väljavalitud tooted millede kohta võib öelda, et selles hinnaklassis on paremaid lahendusi raske leida.

NB! Allolevate toodete hinnanumbrid ja saadavus muutuvad ajas (näiteks sõltuvalt tootja hinnapoliitikast ja euro vahetuskursist), seetõttu värske info saamiseks võtke meiega ühendust.
Viimane uuendus seisuga 18.03.2015

Loe edasi...

What Hi-Fi? Sound and Vision Awards 2014 - parimad audio-video tooted aastal 2014-2015!

whfawards201413. oktoobril 2014 kuulutasWhat Hi-Fi?ajakiri välja oma eksperide poolt 2014 aasta parimad audio-video tooted. Kuna ValiHeli kontseptsioon onpakkuda oma klientidele (oma hinnaklassi) parimaid tooteid, siis on selline 99-st auhinnasaajast koosnev nimekiri meile justkui lakmuspaber, mille alusel oma kaubavalikut võrrelda. Ja võime uhkusega tõdeda - enamus allpoolnimetetud toodetest on meil juba kas salongis väljas või hinnakirjades esindatud ja tellitavad või siis on töö nende oma kaubavalikusse saamisega parasjagu käsil ja tulemused tõenäoliselt kohe-kohe ka siin lugeda..
NB! Nimekirja avaldamine siin lehel on alles pooleli, pildid, viited tootja kodulehele jne lisame esimesel võimalusel.

Loe edasi...

What Hi-Fi? Sound and Vision Awards 2017 - parimad audio-video tooted aastal 2017-2018!

whfawards 201710. oktoobril 2017 kuulutas maailma tuntuim helitehnika ajakiri, Hi-Fi kodumaal Inglismaal ilmuv What Hi-Fi? juba 40. korda välja nende ekspertide ja lugejate arvates 2017-2018 aasta parimad audio-video tooted. Allpool toomegi välja need väljavalitud tooted millede kohta võib öelda, et selles hinnaklassis on paremaid lahendusi raske leida.

NB! Allolev nimekiri täieneb jooksvalt piltide, saadavusinfo ja muu osas, auhinnatud tooteid on üle saja ja seetõttu võtab kogu info lisamine mitmeid päevi.

Loe edasi...

What Hi-Fi? Sound and Vision Awards 2019 - parimad audio-video tooted aastal 2019!

whathifi20197. oktoobril 2019 kuulutas maailma tuntuim helitehnika ajakiri  What Hi-Fi?  välja oma ekspertide ja lugejate hinnangul 2019. aasta parimad audio-video tooted. Auhinnasaajaid on 26 kategooriast kokku 111 toodet ning neid kõiki iseloomustab üks ühisosa - garantii, et antud tootegrupis ja hinnaklassis on tegemist vaieldamatu tipuga!

Põgus ülevaade pärjatud toodetest (mis kvaliteetse helitehnikaga haakuvad) on teie ees.
Kõiki nimekirjas toodud tooteid on võimalik ValiHeli kaudu ka endale soetada ning paljusid eelnevalt ka ise salongis järele kuulata, vaadata, katsuda. 

Nüüd pole enam oodata midagi, sea aga sammud salongi poole ja lase kvaliteetsel muusikal oma kõrvu paitada.

Loe edasi...

What Hi-Fi? Sound and Vision Awards 2020 - parimad audio-video tooted aastal 2020!

whathifi 2020Aasta 2020 on olnud turbulentne ja keeruline ka helitehnika tootjatele. Erinevad tarneraskused ja tooteseisakud ei ole olnud Covid-19 viirusest tulenevalt võõrad, kuid hoolimata katsumustest on ka käesoleval aastal palju uusi ja väga häid kodukino ning Hi-Fi tooteid turule jõudnud.

5. oktoobril kuulutaski maailma tuntuim helitehnika ajakiri "What Hi-Fi?" taaskord oma ekspertide ja lugejate hinnangul välja aasta parimad audio-video tooted. Paljud tooted saavad auhinnatud juba mitmendat aastat järjest, mis on ka tõestuseks, et hea helitehnika ei vanane kiiresti. Samas on ka sadade kandidaatide seast uusi kuldmedaliga pärjatuid. Kõiki auhinnasaajaid - kokku 111 toodet 26 kategooriast -  ühendab omadus, et oma tootegrupis ja hinnaklassis on tegu vaieldamatu tipuga!

Allpool on kiire ülevaade pärjatud toodetest (mis kvaliteetse helitehnikaga haakuvad) Teie ees.

Kõiki nimekirjas toodud tooteid on võimalik ValiHeli kaudu ka endale soetada ning paljusid eelnevalt ka ise salongis järele kuulata, vaadata, katsuda. 

Ootame Teid salongi või meiega telefoni / e-maili / jutuakna abil konsulteerima!

Loe edasi...